Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
21.12.2018

Yılbaşı Ruhunu Kazakların İle Yansıt!

 

Yeni yıl yaklaştı ve sen artık yeni kazaklar ile farklılık yaratmak istiyorsun. Yeni kazak fikirlrti ve yılbaşı erkek kombin fikirleri sizinle..

 

Klasik Geyik Motifli Kazaklar

Daha sade ve klasik renklerden isteyen erkekler için geyik ve ağaç desenleri olan puantiyeli kazakları şiddetle öneririm. Yeni yıl ruhunu sence de fazlasıyla taşımıyor mu? ;) 

yılbaşı geyik motifli kazak

 

Etnik ve Hareketli Kazaklar ile Retro Bir Görünüm Elde Edin

Daha hareketli modellerde yok değil. Desenli ve birçok renkten oluşan bir kazakta deneyebilir dilersen içine ekru renklerinde boğazlı kazak giymeyi deneyebilirsin.

yılbaşı renkli retro kazak

 

Sade Renklerde Hareketli Kazaklar ile Çabasız Kombinler Oluşturun

Fazla desen istemiyorum ama yeni yılda giydiklerim ile ön planda olmak istiyorum diyenler için ise renk olarak farklı desen olarak abartısız bu modellerde bir kazak önermeden geçemeyeceğim.

yılbaşı tek renk desenli kazak

 

Renkli ve Hareketli Kazaklar ile Kendi Tarzınızı Yansıtın

Vee tam da desenleri ile ön plana çıkan bir kazak modeli. Sıcak ortamlarda samimi arkadaşların ile yapacağın bir partide seni hem ortama uygun hem de rahat ettirebileccek bir model, benden söylemesi.

yılbaşı noel baba kazak

 

Siyahtan Vazgeçemeyenler İçin

Siyahtan vazgeçemeyen erkekleri de elbette düşündüm ve sade bir modeli de yazıma ekledim. Sende bu tarz bir model ile şıklığını koruyabilir ve yeni yıl ruhuna uyumlu yılbaşı kazakları ile tarz olabilirsin. Umuyorum yeni yılın senin ve sevdiklerin için mükemmel bir yıl olur.

yılbaşı siyah geyik kazak

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin