Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
20.12.2018

Erkeklere Özel, Yılbaşı Gecesi Sokak Partisi Kombin Önerileri

Yılbaşı gecesi eğlence mekanı olarak sokakları seçmişseniz siz erkeklere özel kombin önerileri ve Coulfate'in kişiye özel stil danışmanlığı desteği altında kombin önerilerinden nasıl faydalanabileceğiniz yazımın devamında..

Eğer yılbaşı gecesi eğlenmek için kalabalık sokaklarda geçirmek, sokak partisi gibi bir planın varsa tabi ki hava şartlarına uygun giyinmende fayda var. Uyumlu ve tarz kombinler oluşturarak sokak stilinde tarz bir imaj sergilemeli geceye ve zihinler de kalıcı bir iz bırakabilirsin.

Şık Bir Kaban Sokak Partisinin Kurtarıcı Parçası

Arkadaşlarınla veya ailen ile geçireceğin sokak partisinde hem konforlu, hem de şık görünecek bir kombin yapmalısın. Sokak partisi konseptinde kurtarıcın elbette ki, üzerinden gece boyunca çıkarmayacağın kaban ve paltoların olacaktır. 

yılbaşı sokak partisi kurtarıcısı kabanlar

 

Kabanına Uygun Kombin Parçaları Seç

Dolayısıyla kombinine kaban seçiminden başlamalısın. Kabanına uygun şekilde balıkçı yaka kazağını, pantolonunu ve botlarını belirlemelisin. Alternatif olarak ekoseli oduncu gömlekleri tercih edilebilir. Hem konseptimiz olan yılbaşına uygun bir seçim olacaktır hem de sıcak tutarak rahat bir gece geçirmenizi sağlayacaktır. 

yılbaşı sokak partisi uyum

 

Çabasız Kombinini Metal Aksesuarlar İle Zenginleştir

Klasik gömlek kullanmak istiyorsan gömlek üstü kazak veya kabanınızın altında gömlek ve blazer ceketiniz şık bir görüntü oluşturcaktır. Hatta çok daha zahmetsiz bir şıklık için metal aksesuarlar kullanmanı tavsiye ederim. Yaka iğnesi veya pantolon zincirleri gibi…

yılbaşı kombin aksesuar seçimi

 

Gecenin İhtiyaç Duyulan Aksesuarları

Tabii ki en önemli aksesuarın olacak olan atkı ve berelerini de unutma! Kıyafetine uygun renklerde atkı ve bereler gecene hem şıklık katacak, hemde rahatça eğlenmeni sağlayacaktır. Alternatif olarak yüz tipine uygun fötr şapka kullanman sempatik bir tarz oluşturacaktır.

yılbaşı sokak partisi aksesuar

 

Yılbaşı Temalı Ürünler ve Aksesuarlar

Ayrıca ister yılbaşı temasına uygun renk ve desenlerde ister sıradan, sade tonlarda atkı, bere ve eldivenler tercih edebilirsin.

yılbaşı temalı aksesuar

 

Gülümsemekten Çekinmeyip, Pozitif ve Aktif Bir İmaj Sergileyin

İmajın konusunda da birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum. Toplum içerisinde gece boyunca aktif olacağın için herşeyden önce rahatsız edici ter kokusunun önüne geçmek için roll-on kullanmanı tavsiye ediyorum. Kibar ve pozitif olmak insanlarda son derece dayanılmaz güzellikte bir imaj bırakacaktır.

Samimi bir gülümseme ile selamlaşmaktan üşenip, çevrendeki insanlar ile tanışmaktan çekinmemelisin. Aksine daha çok gülümseyerek pozitifliğin ile etrafa ışık saçman dileğiyle, Mutlu Yıllar..

yılbaşı sokak partisi olumlu imaj

 

Tüm bu tavsiyeler dışında birebir stil danışmanlığı hizmeti veren Coulfate'e ücretsiz üye ol ve sana atanan stil danışmanın ile vücut özelliklerine uygun yılbaşı gecesi gibi özel günler de şık kombin tavsiyelerini al. :)

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin