Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
01.01.2019

Erkek Giyimde Uzun Paltolar Nasıl Kombinlenir?

Seni sıcacık tutacak ve son derece tarz görünmeni sağlayacak renk ve modeldeki uzun paltolar günümüz erkek modasının yeni trendi. Seçimlerini söylediklerimi dikkate alarak yaparsan palto kombinlerinle tarzını konuşturabilirsin, hadi başlıyoruz.

 

Klasik Erkek Yaka Uzun Paltolar

Önceliğim siyah erkek yaka uzun paltodan yana. Dolabında daha çok klasik parçalar var ise bu modelde ve renkte bir seçim yapabilirsin. Farklı kesimdeki ve renkteki modelleri tercih eden erkekler dış giysilerinde daha sade modeller denemeli işte bu yüzden dolabına tam da bu tarz bir palto gerekli. 

klasik yaka uzun paltolar

 

Gri Uzun Paltolar

Her renk giymeye açık olan erkeklerin kabanı kesinlikle gri ve siyah! Dolabında ki kıyafetlerinin renk ağırlığı mavi, beyaz vb. tonlarda ise ihtiyacın olan gri renkte bir uzun palto. Bu sayede tazından ödün vermeden şık bir duruş sergileyebilirsin.

gri uzun paltolar

 

Kruvaze Kapamalı Siyah Uzun Paltolar

İş hayatında rahatlıkla kombinlenebilecek dış giyim kıyafetleri arasında yer alan uzun paltolar şık bir duruşun anahtarıdır. Uzun boylu erkekler için ideal seçimlerden olan kruvaze kapamalı siyah uzun palto iş hayatının tam bir kurtarıcı kıyafetlerinden olacaktır. Her renk takım elbise ile giyebileceğin bu modelde ki kaban karizmatik bir duruş sergilemekte yardımcı olacaktır.

kruvaze kapama siyah uzun palto

 

Kırçıllı Klasik Ve Spor Tarzda Erkek Paltoları

Hem klasik hem spor parçalar deneyen erkekler kırçıllı bir model mutlaka her kombin de güzel sonuçlar ortaya çıkartacaktır. İster takımların üstüne ister kazaklarının üstüne giy her şekilde son derece tarz bir duruş sergilemekte yardımcı olacaktır. 

kırçıllı spor erkek paltolar

 

Spor ve Salaş Tarzda Paltolar

Daha spor ve salaş giyimi seven erkekler için de kırçıllı modelleri önerebilirim. Gri ve siyah renklerde bir model deneyebilir dilediğin parçalar üzerine kombinleyebilirsin. Kat kat giyinip renkli atkılar ile tarzını konuşturabilirsin. 

spor salaş paltolar

 

Kombinlerine ve tarzına uygun palto seçimleri yaparken zorlanıyorsan eğer Coulfate' e ücretsiz üye olarak sana atanan stil danışmanın ile beraber en uygun palto seçimini yapabilirsin.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
https://blog.coulfate.com/content/images/thumbs/default-avatar-200.jpg
Oğuz Kılıç
Yorum Tırnak
Merhabalar,ürünleriniz gerçekten kalite kokuyor ve nedenini kavrayamıyorum ama özgün olduğunuz aşikar,tebrik ederim.Bu kırçıllı modeliniz de,kırçılın dışardan bakan gözlerde bıraktığı tesiri acaba herhangi kumaşla sağlayabilir misiniz?Yani girinti çıkıntı kumaşın kendisin de olabilir mi?Böyle söyleyince aklıma yün geliyor ama daha fazlasını hayal edemiyorum,kolay gelsin.
Yorum Tırnak
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin