Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
29.09.2018

2019-2020 Trend Aksesuar Seçimleri

Kombinlerde değerlendirebileceğin her tarza uygun trend erkek aksesuarlardan ve Coulfate'in profesyonel stil danışmanlığı ekibinden nasıl faydalanabileceğini bu blogumda yer verdim. 

Şimdi Yeni Trend Erkek Aksesuarları

Günümüzün yeni erkek takı ve aksesuar koleksiyonları oldukça fazla çeşit ile dönemin en dikkat çeken trendlerinden oldu. Erkeklerin kombilerine uygun aksesuar seçimleri yapması kolaylaşarak trend görünümleri ile kişi de seçkin bir duruş oluşturuyor. Şimdi kombinlere eşlik edecek trend erkek aksesuarlarını tanıyalım.

 

Aksesuarlarda Trend; Deri Eldivenler

Soğuk havalarda ellerini ısıtmak için tercih ettiğin eldivenler artık tarzına tarz katmak için tercih edebileceğin aksesuarlar arasında. Özellikle deri eldivenlerin ön plana çıktığı zamanlarda kendi stiline ve kombinine en uygun model ve renklerde tercihler yapman önemli.

deri eldivenler

Kombinlerde Bileklikler Ön Planda

Aksesuar denildiğinde akla ilk olarak bileklikler geliyor. Bu yıl özellikle siz erkekler içinde uzun erkek takı bileklikler farklı model çeşitliliği ile kombinleri tamamlıyor. Tercih edeceğin standart bilekliklerin yanında takacağın bu bilekliğin ipinin öylece sarkmasına izin ver, inan bana dikkatler bileğinde toplanacak.

uzun bileklikler

Ahşap Siperli Şapkalar

Veee en en beğendiğim şapkalarrr. :) Tarzını tamamladığını düşündüğün şapka modellerinden satın aldığını biliyorum fakat bu şapkalar gerçekten efsane. Ahşap detayı olan bu şapka seni herkesten farklı kılacak bana güven.

ahşap detaylı şapka

 

Sezonun Gözdesi Uzun Kolyeler

Kolye takmayı seven biriysen iri uçlu, farklı model ve form da belirgin kolyeler hip-hop tarzı kolyeler gündelik kombinden şık kombinlere kadar kullanım alanını genişleterek seçkin bir göürünüm oluşturuyor. Sezonun en trend kolye modeli olarak hayvan ve yazı figürlü kolye uçları gündelik şıklıkta kombinleri tamamlamanıza yardımcı oluyor. 

kolye severler

 

Tasarımlarda Yenilik Renkli Deri Bileklik

Bileklik kombinlerinin vazgeçilmez aksesuarları deri bileklikler ise yeni trend deri bileklikler ilgini çekebilir. Deri bilekliklere farklı bir görünüm ve model özelliği kazandırılarak renkli ve desenli deri bileklikler favori gündelik aksesuarların arasına eklenebilecek cinsten. Kombinlerin de renklere şans vermenin vakti gelmedi mi sence de ?

renkli bileklikler

 

Trend Görünüm Üst Üste Kolyeler

Tarzına uygun ise beğendiğin birçok kolyeyi bir arada değerlendirebilirsin. Hatta trend görünüm haline gelerek koleksiyonlar da tasarımcılar ikili ve üçlü takım kolyelere yer verdiler. Hem kombinin ile hem de birbiri ile uyumlu kolyelerini bir arada takmanı şiddetle tavsiye ederim. Stil sahibi bir erkek görünümü için değerlendirebileceğin alternatif aksesuarlardan olacaktır.

üst üste kolye

 

Trend Şapkalar İle Kombinlerde Çeşitlilik

Erkek kombinlerin de uzun ömürlü kullanılabilen bilekliklerden sonra şapkalardır. Yaz ve kış mevsimin de en şık görünümü sağlayan fötr şapka modeli değerlendirilebilecek aksesuarlardan oluyor. Aynı zaman da kış mevsiminde kasket ve beanie bere modelleri sezonun trend şapka modellerindendir.

fötr şapkalar

Desen Ve Model Zengini Gözlükler

Gözlük kullanan biriysen bu sezonun trendleri koyu ve çerceveli gözlüklerden yana tarzına uyumlu desen ve renk seçeneklerini de deneyebilirsin. Ama en önemli nokta yüz tipine uyumlu bir model seçmen. Unutma moda olan her şeyi tercih etmen doğru seçimler yaptığın anlamına gelmez, sana yakışanı bulmalısın.

çerçeveli gözlükler

 

Seçkin Bir Duruş İçin Daha Çok Bileklik

Kolyeler de olduğu gibi bilekliklerde de hem kombinin ile hem de birbiri ile uyumlu bileklikleri dörtlü olarak satlariniz ile altılı olarak sadece bileklikler ile kombinlerinize eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Kombinleriniz ile uyumlu olmasına dikkat ederek farklı modelleri bir arada harmanlayabilirsiniz. Örneğin; boncuk, deri ve metal bileklikleri bir arada kullanarak kombininiz de zengin bir görünüm oluşturabilirsiniz.

çoklu bileklik

 

Kombinleri Konuşturan Çoraplar

Son zamanların ön plana çıkanları arasında kesinlikle renkli ve desenli çoraplar var. Hem bayanlar için hem erkekler için vazgeçilmez aksesuarlar arasında olan çoraplar kombinlere hareketlilik katıyor. Kombinine uyumlu renkli bir çorap tercih ettiğinde attığın adım başı gözler senin üstüne düşecek. 

renkli ve desenli çoraplar

2019 - 2020 trend aksesuarlarını tarzına uygun seçmekte zorlanıyorsan eğer Coulfate'e üye ol sana özel atanan stil danışmanın ile tarzına uygun en son trendin aksesuar seçimini danışmanın ile beraber seçin!

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin