Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
10.02.2020

Tesettür Kombinleri İle İmajınıza Yön Verin

Tesettür kombinleri diğer kombinlere nazaran çok daha dikkatli seçimler yapılmalı, tesettürün amacının dışına çıkmadan ölçülü şık kombinler oluşturulmalıdır. Aksi halde imaj zedeleyici bir görünüm sergilemeye yol açacaktır. Trendler ve tesettür amacına uygun denge kurularak kombinler oluşturmak ideal şıklıkta görünüm sunacaktır. Kombin oluştururken uygun kıyafetleri seçmek zor gibi görünse de kombinlerde değerlendirilebilecek tesettür giyim de birçok parça mevcut. Bu sebeple çok farklı kombin seçenekleri sunar. Özellikle çalışan kadınlar için bakımlı olmak ve uyumlu giyinmek tesettür giyim de önemli bir yere sahiptir. Kadınların stilini en iyi şekilde kıyafet seçimleri ile kombinlerine yansıtması tarz oluşturma aşamasında en önemli konulardandır. Kombin oluştururken kıyafet seçimin de; vücut özelliğine uygun kıyafet model seçimi, ten rengi analizi ile kıyafet renk uyumu, kıyafetlerin birbiri ile uyumu, bulunulacak ortama uygun kıyafet seçimi, mevsime uygunluğu gibi değerlendirilmesi gereken kriterlerdir.

 Tesettür kombinlerinde değerlendirebileceğiniz kadın giyim modellerine linkten ulaşabilirsiniz!

 https://www.coulfate.com/kadin

İÇİNDEKİLER

 

Genç Tesettür Kombinleri

Genç tesettür kombinleri için gündelik kıyafet seçimi yapılırken rahat ve zarif kıyafet seçimleri yaparak şık bir etki bırakabilirsiniz. Günümüzün devamlı değişen ve gelişen modasına en hızlı ayak uyduran çağı gençlerin ve kendini genç hissedenlerin modern tesettür kombinleri içerisinde küçük detaylara yer vermesi gerekir. Sportif kombinler rahat ve fresh bir görünüm kazandırması sonucu genç kızların tercih ettiği tarzlar arasında yer almaktadır.

Kot ceket kombinleri tesettür giyimde jean pantolongömlek ve bir sneaker ayakkabı modeli ile en uygun kombin görünümlerinden olacaktır. Tesettür deri ceket kombinleri ile asi ve tarz bir imaj sergileyebilir. Şık kombin önerisi olarakta blazer ceket kombinlerinden örnek verebilirim. Dökümlü yumuşak kumaştan bir gömlek ile cigarette kesim kumaş pantolonu bir arada değerlendirerek ultra lüks bir görünüm oluşturabilirsiniz. Tüm bunların yanında farklı görünmek ve stilinizi kombininiz de okunmasına izin vermek için küçük detaylara yer verebilirsiniz. Bu sayede stilinizi yansıtan tarz bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Genç Tesettür Kombinleri

 

Günlük Tesettür Kombinleri

Gündelik bir kombinde renk uyumu sorunu yaşıyorsanız eğer spor tunik ve pantolon (yani ikili spor takım), kapüşonlu spor elbise gibi hazır takım kombinler yapmanız ilk aşamada kolay bir yol olacaktır. Renk uyumu meselesini ilk aşamada atlatabilir model olarak stiline uygun bir modeli tercih edebilirsin. Günlük tesettür kombinleri oluştururken senin tek yapman gereken şal veya eşarp uyumunu oluşturmak. Takımınızda ya da elbiseniz de detaylar varsa eğer detay renklerini referans alarak renk karmaşası yaşanmasına izin vermeden renk tercihinizi yapabilirsiniz. Koyu renkler ile açık renkleri, sıcak renkler ile de soğuk renkleri kontrast uyum içerisinde değerlendirebilirsin. Bu uyumu yakaladıktan sonra şık bir görünüm sergilemeniz kaçınılmaz olacaktır.

Gündelik giyimde şık olmak isteyenler ise; yaz mevsiminde gömlek ve pantolon takımları, kış mevsiminde gömlek veya kazak ile uzun etek takımlarını değerlendirebilirler. Aynı zaman da bu yılın trend ayakkabılarından olan topuklu uzun çizmeler ile kombine çok farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

Tesettür Kombinleri Günlük

 

Tesettür Sevgili Kombinleri

Sevgili kombinleri tesettür giyim de farklı birçok kombin seçenekleri sunmaktadır. Zor gibi görünse de uyumlu parçalar seçildikten sonra gözde büyütülecek kadar olmadığını anlayacaksınız. Çift olarak değerlendirildiği için birbirinizin kombinleri bir bütün olarak düşünüp doğru tercihler yapmalısınız. Kombinler de birebir aynı kıyafetleri kullanmak gibi bir hataya düşmeyin.

Tesettür çift kombinleri aynı gömlek aynı pantolon ve aynı ayakkabı demek değildir. Kombin kıyafetlerinde ki detayları, rengi, aksesuar seçimlerini değerlendirerek yapabilirsiniz. Sevgilinizin takımında bulunan mendil rengini referans alarak siz şal, başörtüsü renginizde değerlendirebilirsiniz. Partnerinizin pantolon rengini siz etek renginiz olarak değerlendirip farklı bluz veya gömlek üst kıyafetler ile kombinler oluşturabilirsiniz. Bu sayede uyumlu görünümü yakalayarak şık bir imaj sergileyebilirsiniz.

Sevgili Kombinleri Tesettür

 

Tesettür Etek Kombinleri

Tesettür etek kombinleri ile değerlendirebileceğiniz zengin ürün içeriğine sahip olup uyumlu parçaların seçilmesi sayesinde etek ile uyumunu sağlayabilirsiniz. Etek modelleri içerisinde vücut yapınıza uygun etek seçimleri yapmanız gerekir. Etek kombinleri tesettür kıyafetleri arasında gömlek, kazakceket gibi parçalar ile uyumlu ve şık kombinler oluşturabilirsiniz. Kombinler de genel uyumu etek ve başörtü, bluz ve etek, çanta ve kaban renk uyumu ile yakalanabilir. Kalem etek kombinleri tesettür giyimin en star parçalarındandır. Tişört ve deri ceketler ile sportif bir görünümde gömlek ve blazer ceketler ile de şık bir görünüm oluşturacak kombinleriniz de değerlendirebilirsiniz.

Tesettür etek gömlek kombinleri oluştururken parçaların bir araya getirilmesinde renk uyumu oldukça önemli bir rol oynar. Aynı şekilde etek bluz kombinleri tesettür giyimin en iyi görünüm sergilemekte yardımcı kombinlerindendir. Mevsime uygun kıyafet kumaş seçimleri yapılarak kışlık ve yazlık tesettür kombinleri farklı tarzlar da kombinler ortaya koyma imkanı sunar. Bu sezon pileli etek kombinleri tesettür giyimin en trend kombin görünümlerindendir. İster deri ceket, ister trençkotlarla kombinleyip farklı ve şık etkiler oluşturabilirsiniz.

Tesettür Etek Kombinleri

 

Tesettür Giyim Kombinleri

Gündelik tesettür giyim kombinleri pantolon seçiminde vücudunuza ve tarzınıza uygun olarak seçimler yapabilirsiniz. Trend looklarından olan gömlek ve bol paça pantolon kombinleri tesettür giyim de tarzınınıza uygun değerlendirebilirsiniz. Bir başka tesettür pantolon kombinleri önerisi de ayak bileğine kadar uzanan bir hırka, tişört ve tabi ki jean pantolon. Uyumlu ve feminen bir görünüm oluşturmak için isterseniz bir topuklu ayakkabı isterseniz de rahatlık açısından bir spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Feminen ve ��ık tesettür kombinleri için kalem etekleri değerlendirebilirsiniz. Kalem etek kombinlerine ince topuklu ayakkabılar ile kombininize eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Özel günler de örneğin tesettür düğün kombinleri oluştururken kalem etek formlu elbiselerden yararlanabilir kombin renk kombinasyonları ile uğraşmadan tek renk ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Yine işlemeli ve ışıltılı kalem etek ve ceket takımları ile de klasik şıklıkta bir tarz oluşumundan ve gününüzü kurtaracak özellik taşıyan bu parçalardan yararlanabilirsiniz. Kıyafetleriniz de mevsime uygun renk ve kumaş tercihleri yapmalı aynı şekilde tamamlayıcı aksesuarlarınızı da özenle tercih etmelisiniz. Başörtüsü renk seçimlerinde abartıya kaçmadan, takı ve aksesuar seçiminde oldukça minimalist davranıp kıyafet ile uyumlu şıklık katacak parçaları seçmelisiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin