Şebnem Topçu
Şebnem Topçu / Stilist
12.02.2018

Tarzını Koruyan Erkeğin Rutinleri

İç güzellik tabii ki önemli fakat yeni tanıdığın bir insanın içini görmen pek mümkün değil. Pasaklı, bakımsız bir dış görünüşle, iş hayatında parlayabilmen veya istediğin ilişkiye başlayabilmen de imkansıza yakın. İnsanlar üzerinde pozitif bir etki yaratıp, “ne kadar çekici, saygın, sempatik” gibi sıfatlarla anılabilmeli bir erkek. Yani bunu hangi erkek istemez ki ?

Bakımlı Olmaya Özen Göster

Tarz sahibi olmanın ilk kuralı temiz olmaktır. Şu parçayla şunu kombin etmekle başlamayacağız işe öncelikle temiz olmakla başlamalıyız. Üşengeçlikten vazgeçmeli ve kişisel temizliğine çok dikkat etmelisin.

temiz olmak

 

Gündelik Bakım Rutini

Tarz erkek olmak için tıraşına da dikkat etmelisin. Mesela; çekici olacağım diye bıraktığın kirli sakalının uzayıp gitmesine izin vermemelisin. Ayrıca rahatsızlık verebilecek tüylerini de almalısın.

traş olmak

 

Kişiliğini kombinlerinde Yansıt

Kendini tanı ve tarzına bu şekilde yön ver. Yani duruşuna aykırı düşmeyecek tarz kıyafetler seçmelisin. Bu yüzden kendi karakter özelliklerini ve vücut yapını çok iyi bilmelisin. Yani renkli bir kişiliğe sahipken kombinlerinde basite kaçıp karalar bağlama bir anda.

tarz kıyafetler

 

Olmazsa Olmaz Parçalarını Belirle

Olmazsa olmaz parçaları dolabından eksik etme. Deri ceketler, blazer bir ceket, ekose gömlek, fular, saat, kemer gibi parçalar her kombinde sana yardımcı ve kurtarıcı olacak göreceksin.

olmazsa olmaz parçalar

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin