İrem Topçu
İrem Topçu / Stilist
12.02.2018

Tarz olmak için ilk adım: Keşif

Vücuduna uygun parçalar seçmeli ve uyumlu giyinmelisin. Tarz olmanın altın kurallarından biri de budur. Önünde tercih etmek için birçok alternatif var. Erkek modasının ilerleyişi ortada, her şey hazır halde karşında. Onlarca kategori, yüzlerce farklı parçadan bahsediyoruz. Coulfate; tüm bu parçaları doğru kombinlemen, mekanın ve zamanın şartlarına göre doğru kimyayı tutturman için seninle. Tarz olmak için kendini tanı, kendine güven.

Bacak Boyuna Uygun Pantolon Önerisi

Bacak boyun kısa ise kısa ve dar paça pantolon giymeni tavsiye etmiyorum. Kısa paça erkek pantolonları bacak boyunu olduğundan daha kısa gösterecektir. Boyunun kısa olmasından şikayetçi isen yapman gereken uzun, modern kesim pantolonlar tercih etmelisin. Vücut tipin için uygun bir seçim olacaktır. V yaka t-shirtler giyerekte boyunu uzun gösterebilirsin. Slim fit kesimler tercih ederek vücudunu daha fit gösterebilirsin.

pantolon paçaları duruşu

 

Dikdörtgen Vücut Tipi Giyim Önerisi

Üst bedeninde bol parçalar ile desteklerken, pantolonlarda slim fit kesimler senin doğru orantıyı yakalamanda yardımcı olacaktır.. Dümdüz aşağıya doğru inen regular kesimlerden uzak durman gerekiyor. Paltolar dikdörtgen vücut tipi için mükemmel bir tercih olacaktır, tıpkı Sherlock’u canlandıran Benedict Cumberbatch’te ki gibi.

Dikdörtgen Vücut Erkek Nasıl Giyinir

 

Üçgen Vücut Tipi Giyim Önerisi

Üst bedenin alt bedenin ile uygun orantılı parçalar tercih edebilirsin. Slim fit jean, dar kalçaları destekleyip, vücudunun geniş üst kısmını öne çıkaracaktır. Dolayısıyla özene bezene yarattığın üçgen vücudunu bu şekilde vurgulayabilirsin.

Üçgen Vücu Erkek Nasıl Giyinir

 

Kare Vücut Tipi Giyim Önerisi

Gövde-bacak oranına mutlaka dikkat et, doğru kesim tercih et, böylelikle uzun bi görüntü edinebilirsin. Kesinlikle üst bedeninde yatay çizgili desenlere sahip t-shirt, gömlek vs. giyinmemeni öneririm. Kimse bir balon edasıyla dolaşmak istemez.

Kare Vücut Erkek Nasıl Giyinir

 

Dolabını Tarzına Uygun Yenile

Tarz oluşturma aşamasında gardırobunda giymediğin kıyafetlerden kurtulmalısın. İyi giyinmenin yolu, öncelikle iyi bir gardırop temizliğinden geçer. Her mevsim kullanılabilir ürün imkanı senin için bir kolaylık, istediğin dolabı oluşturmanda bir avantaj. Bunun gibi birçok detayla, doğru kombini oluşturman için Coulfate stilistleri senin yanında olacak. Şimdi Coulfate'e ücretsiz üye ol ve sana atanan stil sanışmanın ile kalıcı bir stil, özgüven taşan bir duruş sergileme şansını yakala.

Erkek Gardırop Önerileri

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin