Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
03.06.2018

Stilini Zedeleyecek Hatalar

Kombinlerin ile ön plana çıkayım derken her şeyi takıp takıştırıp stiline olumsuz bir etki verdiğinin farkında olmayabilirsin. Bunun için stilin ile tarz bir görünüm ile ön plan da olabileceğin birkaç önerim var. Bu blogumda, kombinlerin de yapmaman gereken ve yapman gerekenlerden stil dokunuşlardan bahsedeceğim.

Şık Kombinlerde Çorap Faciası

Düz bir takım elbisenin altına giyilen o renkli çoraplar bizler için tam bir kabus. Bu hataya düşecek olursan tüm stiline kocaman bir çizik atmış olursun.

sade takım altı renkli çorap

 

Beden Ölçülerine Uygun Seçimler

Üzerinde bir beden büyük havası veren bir takım elbise stilini berbat edecek. Bedenine uygun seç takım elbiseni çok rica edeceğimmm.

bol duran takım elbise

 

Abartısız Aksesuar Seçimleri

Tarz farkı, renk uyumsuzluğu ve aksesuarları abartmak, stilini zedeleyecek en büyük hatalardan bir tanesi. Sen bu hataya düşmüyorsun değil mi?

uyumsuz fazla takı 

 

Bakımlı Bir Görünüm İçin

Yaz aylarında kullanılan kumaşlar çabuk kırışabilir o yüzden kontrollü olman gerek. Ütüsüz kıyafetleri gündelik kombinlerinde dahi giyme. Stilini berbat etme. Ve aman haa kısa kollu gömlek giymeye kalkma.

ütüsüz kumaşlar

 

Şort Boyu Kriteri

Yaz aylarında şort giymek senin de hakkın fakat o şort boyu çok önemli bir nokta. Dışarıdan komik görünmek istemezsin. Kısa şortlar bayanlar için aman ha sen diz boyu veya altı tercih et. 

yanlış şort seçimi

Stilimi zedeleyecek hatalar yapmaktan korkuyorum diyorsan, sakinleş Coulfate yanında. Coulfate’e ücretsiz üye ol kişiye özel ücretsiz stil danışmanlığı hizmetinden ve sana özel birçok fırsatlarından ücretsiz olarak yararlan.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin