İrem Topçu
İrem Topçu / Stilist
12.02.2018

Stil ve Tarz Renkler Adına 4 Altın Kural

Tarzınıza yön vermek adına kombinleriniz de kendinizden parçalar ekleyerek stilinizi ortaya koyun. Size yardımcı olacak stil hareketler ve zorlandığın alanlarda yardımcı olacak Coulfate fırsatları yazımın devamında..

Siyah Bir Tişört

Siyah tişört bir erkek dolabının olmazsa olmazı siyah bir t-shirttir. Hem yaz mevsiminin hem kış mevsiminin her şeyle kombilenebilen parçası olarak karşımıza çıkıyor. Giysilerdeki siyah renk, sadece matem duygusunu içermemekte, aynı zamanda ağırbaşlılığı ve resmiliği de simgelemektedir. Bu yıl asi-rock trendi hala devam ediyorken hazır bir tane bulundurmakta fayda var. Hem pratik hem şık kombinler oluşturmakta yardımcı olacaktır. Yazın açık renklerle kışınsa daha çok koyu renklerle kombin yaparsanız siyah t-shirtün nimetlerinden doğru faydalanmış olursunuz.

Siyah Tişört Giymenin Kuralları

 

Yeşilin Bin Bir Tonu

Yeşilin her tonuyla sonbaharı kucaklama zamanı şimdi. Haki, Hardal yeşili, çağla yeşili, pastel tonlar bu yıl öne çıkan yeşilin birbirinden güzel tonlarıyla sonbaharın renkleri birbirine çok yakışacak. Yeşilin pastel tonlarından bir ceket ve altına giyeceğiniz hardal rengi bir pantolonla sonbaharın tadını çıkarabilirsiniz. Yeşil, sarı ile mavinin karışımıdır. Ancak her iki rengin özelliklerini çok az taşımaktadır. Doğayı çağrıştıran bir renk olan yeşilin, huzur verici, iyimserlik, üstünlük ve özgüven gibi temel bazı özellikleri bulunmaktadır. Yeşile uyan kişiliğin dayanıklılığı, kendini denetlemesini, ayakta dimdik durabilmesini sağlar.

Yeşil Kıyafet Kombin Önerileri

 

Cesaret İsteyen Pembe

Bu yaz beylerin iyice alıştığı pembe rengi gömlekler, keten pantolonlarda, örgü kravatlarda oldukça çok gördük. Kışın da pembenin tonlarını koyu renklerle kombin etmek zıtlıkların buluşması olacak ve hit yapacak. Hala pembeyi kendinize yakıştıramıyorsanız birde şu yönden ele alalım. Yaşamdaki zorlukları kolaylığa, üzüntüyü neşeye çevirme gücünü tüm duygularıyla ortaya koymaktadır. 

Pembe Giymekten Korkan Erkekler

 

Metalin Gücü

Metal renk yani gri erkeklere her zaman en çok yakışan renklerden biri olmuştur. İster ceket ister ayakkabı ister kol saati her türlü tarz ve şık duran bu renk bu sonbaharda ve kışta hit renklerden. Dolabınızda metal bir parça bulundurmayı ihmal etmeyin çünkü kadınların gözünde ve toplumda güçlü sert kendinden emin imajı yansıtır. Bu parçaları saat, bileklik, gözlük gibi aksesuarlarla da oluşturabilirsiniz.

Gömleklere Metal Takı

Tarz oluşturma aşamasında zorlanıyorsan eğer Coulfate'e ücretsiz üye ol ve vücuduna uygun tarz tüyolarını sana özel atanan stil danışmanından almaya başla. 

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin