Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
12.02.2018

Stil Sahibi Erkekler İçin Saat Seçimleri

Gündelik tarzdan şık kombinlerine kadar tarzına uygun saat seçimlerinde Coulfate stil danışmanına danışarak tercihlerini yapabilirsin. Faydalı fikirler alabileceğin Coulfate fırsatları hakkında bilgi yazımın devamında.

Saat seçimini hafife almamalısın. Neden mi? İmajında ciddi bir role sahipte ondan. Tarzını tamamlaman adına saat seçimin oldukça önemli. Hadi daha fazla konuşmadan, nasıl saat tercih etmen gerektiğinden konuşalım.

Küçük Bilekler İçin Saat Önerisi

Saat bileğinde mutlaka orantılı durmalı, kasa çapı 40 mm’nin altında olmalı, çok kalın ve çok büyük bir saat kesinlikle tercih etmemelisin. Kayış veya bilezik kısmı bileğinin boyutuyla orantılı olmalı. Daha az detaya sahip saatler tercih edebilirsin.

kucuk bilekli erkek icin saat

 

Geniş Bilekler İçin Saat Önerisi

Dar kadranlı saat seçiminde bulunursan küçük kardeşinin saatini takmış gibi görüneceksin, o yüzden sen en iyisi 50 mm’lik saatleri tercih et. Süslemeleri iri ve fazla olan saatleri de tercih edebilirsin. Çekinme al al tam bileğine göre bu tarzdaki saatler.

genis bilekli erkekler icin saat

 

Klasik Deri Kordonlu Saatler

Özel ve önemli günler için oldukça ideal. İş için saat seçerken, klasik analog saatler senin şıklığının anahtarı olacak. Beyaz kadranlı ve siyah kordonlu saat seçimleri iş hayatında seni daha klas gösterir kesinlikle bir tane almalısın. En beğendiğim saat modelleri arasında başta gelir kendileri ve asla atlamaman gereken husus saatinin giyeceğin takım ile aynı renklerde olmasıdır.

deri kordonlu saat

 

Metal Kordonlu Saatler

İş toplantıları ve özel günler için bu tarzdaki saatlerde uygun. Daha ciddi ortamlarda seni de ciddi gösterecek bir saat tercihi yapmak en doğrusu olacak. Giyimin kadar saat seçiminde önemli.

metal kordonlu erkek saat

 

Dijital ve Akıllı Saatler

Günlük kullanım için daha uygun. Gündelik işleri yaparken rahatlıkla kullanabileceğin akıllı saatler teknolojiye önem veren kişiler için en idealidir. Kıyafetlerine rahatlıkla uydurabileceğin şık tasarımları ile de kolaylık sağlıyor.

dijital erkek saat

Sana ve kombinlerine uygun saat seçimlerini bir danışman yardımı ile yapmak istiyorsan eğer Coulfate'e ücretsiz üye ol ve saat seçimlerin ile tarzına yön vermeye başla.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin