Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
08.12.2018

Stil Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

 

Bu konuda Coulfate olarak kişiye özel, birebir ücretsiz stil danışmanlığı hizmeti ile yanındayız. Yazımın devamında yer verdiğim linke tıklayarak ücretsiz üyelik ve ücretsiz stil danışmanlığı hizmetinden yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Stil danışmanlığı hizmeti, insanlara iyi görünmeleri ve kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olmaktır.
Stil danışmanı seninle ilgili tüm bilgileri toplar; vücut tipi analizi, oranlar, ten rengine uygun renk uyumları, kişisel beğeni ve bilgiler, tarzına uygun aksesuarlar ve bütçe bilgisini birleştirir ve içinde yatan gerçek tarzı ortaya çıkartır.

Tarzını Belirlemekte Yardımcı Olur

Şüphe götürmez bir şekilde sana ait olduğu anlaşılan bir tarzın olsun istiyorsan stil danışmanın bu konuda sana fazlasıyla iyi yardımcı olabilecektir. Senin zevklerine göre sana en çok yakışacak ürünleri bir araya getireceğinden emin olabilirsin. 

stil danışmanı tarzını belirler

 

Gardırobunu Tarzına Göre Düzenler

Bir dolap dolusu giysin var ama giyecek hiçbir şey bulamıyorsan dolabında gereksiz olan parçaları ayırmalı ve tarzına uygun olan ürünlere yer açmalısın bunun için ise kesinlikle stil danışmanına ihtiyacın var. Vazgeçilmez parçalarını belirler ve dolabında sana yönelik ürünler ekler veya uygun olmayan parçaları çıkartır. 

stil danışmanı gardırop düzeni alır

 

Bütçene Uygun Alışveriş Danışmanlığı Sunar

Giysi alışverişine çıkma düşüncesi seni endişelendiriyor mu? O zaman stil danışmanın ile bütçeni paylaşmalı ve vücut analizini yapmalı ve tavsiyeleri doğrultusunda neler alabileceğini, hangi parçaların tarzına uygun olabileceğini bilerek alışverişe çıkmalısın. 

bütçeye uygun alışveriş

 

Mekana Uygun Kıyafet Seçimlerini Senin Yerine Yapar

Profesyonel ve kişisel yaşamında çoğu zaman uygunsuz giyinmiş gibi mi hissediyorsun? Bu noktada nerede nasıl giyinmelisin, hangi renkleri tercih etmelisin, seçeceğin parçalar hangileri olmalı vb. sorularda sana en iyi stil danışmanın yardımcı olacaktır. 

mekana göre tarz

 

Vücut Tipine Uygun Kıyafet Seçimlerini Yapar

Daha farklı, daha çekici görünmek, aynada ki seni sevmek mi istiyorsun? Öncelikle stil danışmanın ile tarzını belirlemesi için vücut bilgilerini paylaşmalısın. Vücut tipi ve renk analizi sonucuna uygun verdiği tavsiyeleri dikkate almalısın.

vücuda göre tarz

 

Tarzın konusunda detaylı ve kapsamlı bir yardıma ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan eğer Coulfate yanında. Kişiye özel ve ücretsiz stil danışmanlığı hizmetinden yararlanmak için üye ol butonuna tıklayarak tarzına yön vermeye başlayabilirsin.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
https://blog.coulfate.com/content/images/thumbs/0011295-200.jpeg
Mert Kazoğlu
Yorum Tırnak
Muhteşem! Girip girip çıkıyordum bu siteye, Pinterest tarzı sadece görsel bir site olduğunu düşünmüştüm. Anlamamıştım ancak şimdi kopamıyorum... :))) Çok güzel işler yapiyosunuz takdir ve tebrik ediyorum! :)
Yorum Tırnak
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin