Şebnem Topçu
Şebnem Topçu / Stilist
12.02.2018

Sağlık ve performans İçin Spor Ayakkabı Seçimi

 

Gündelik yaşantı da veya sabah egzersizleriniz varsa sağlıklı adımlar atmak çok önemlidir. Yumuşak tabanlı ayakkabılar ile gündelik egzersilerinizi yapabilir, hatta gündelik kombinlerinizde bağcıklı kauçuk taban ayakkabılarınızı değerlendirebilirsiniz.

 

İhtiyaca Uygun Ayakkabı Seçimi

Zaman geçtikçe farklı teknolojilerle birleşmiş ve bir çok marka tarafından farklı modelleri üretilmiştir. Bizim ülkemizde de trendi oldukça hızlı yükselen spor ayakkabının kullanımı gün geçtikçe artmıştır. Herkesin yapısı ve tercihleri farklı olduğu için tercihler de ona bağlı olarak değişecektir. Bir ayakkabı için bu en iyi ayakkabı demek yanlıştır. Kilit nokta yürürken veya koşarken sizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor mu ? önemli olan budur. Ayak taban özelliğinize uygun olarak ayakkabı modelleri tercih edin.

 

sağlık performans ayakkabı

 

Rahat Adımlar İçin Kaliteli Seçimler Yapılmalı

Doğru spor ayakkabıyı bulana kadar denemelisiniz. Temkinli davranmak burada pek işe yaramayabilir. Sizin için en uygun ayakkabıyı ancak bu şekilde bulabilirsiniz. Spor ayakkabı da en önemli olan şey rahatlığı, hava akımının ne denli iyi olduğu ve iyi bir performans gösterip göstermemesidir tabii ki.

 

sağlıklı spor ayakkabılar

 

Ayakkabıların Kıyafetler İle Uyumu

Kombinler de ki uyumu da yakalama zorunluluğu su götürmez bir gerçektir. Bu yüzden spor ayakkabı alırken kıyafetlerinizi ve uyumunu da düşünerek alırsanız hem tarz hem rahat bir stil yaratabilirsiniz bizden söylemesi.

 

spor giyimde ayakkabı

 

 

ÜYELER��N BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin