Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
27.11.2018

Skinny Nedir? Skinny Jean Nasıl Kombinlenir?

Bugün bloğumda gündelik giyimin neredeyse star parçası olan skinny jean ile sokak stilinde şık kombinler oluşturabileceğiniz fikirler ve Coulfate stil danışmanlığı hizmeti ile kişiye özel tarz kombinler elde edebilme fırsatlarından bahsedeceğim.

Skinny Nedir?

Son zamanlar da ' skinny jean ' kelimesini sıklıkla duymaktayız. Bir de anlamını bilsek fena olmaz. Skinny jean ne demek? gelin bakalım ve skinny jean nasıl giymeli inceleyelim. Erkek skinny jean, bacaklarınızı sımsıkı saran dar kesimli, elastan karışımlı kot pantolondur. Bacaklarınızı aşırı sarmasından dolayı Türk erkeklerinin çok tercihleri arasında da değildir. Ancak müdavimleride yok değil.

Vücudunuza Uygun Seçimler Yapın!

Öncelikle sizlere kesin bir yargıda bulunacağım. Baldır kısmı geniş olan erkekler kesinlikle skinny jeanlerden uzak durmalılar. Üçgen veya oval( yuvarlak) vücut tipine sahipseniz veya bacaklarınız çarpık bir yapıya sahipse kesinlikle bu pantolondan uzak durmalısınız. Skinny jean kombinler oluşturmak için bacak yapınızın ideal formda olmalıdır.

vücuda uygunluk

 

İyi Bir İmaj İçin Doğru Tercihler Yapın!

Pantolon kendi model özelliğinden dolayı vücudu ve kusurları ortaya çıkartıyor. Bu yüzden de büyük beden hatta basenli erkeklerin uzak durmasında fayda var. Hoş bir görüntü oluşturmadığı gibi sizi tarz olmaktan ziyade itici bir imaj sergilemenize sebep olur. Tarz bir görünüm yakalamak için pantolonların model özelliklerini de göz önünde bulundurun. Model özelliği baldır kısmında yoğun ve kaba ise o pantolondan uzak durun ya da bacak yapınıza uygun seçimler yapın. 

imaj için doğru seçim

 

Tarzınıza Uygun Seçimler Yapın

Skinny Jean pantolon modeli tarzınızın dışında ancak "yılın trend pantolonu" diyerek yanlış tercihler yapmamalısınız. İmajınızı itici gösteren ürünlerden uzak durmalı, vücut özelliklerinize ve tarzınız ile uyumlu doğru tercihler yapmalısınız.

tarzına uygun seçim

 

Gündelik Tarzda Erkek Skinny Jean Kullanımı 

Eğer salaş ve rahat bir tarzınız varsa skinny jean pantolon tercih ederek, kalçanıza kadar gelen tshirtler veya trençkotlar deneyebilirsiniz. Gömlekler ile de gayet şık kombinler oluşturabilir bağcıklı sneakers, bez ayakkabı, botlar ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Gündelik tarzda skinny jean kullanımı ile şık ve sokak stiline uygun rahat kombinler oluşturabilirsiniz.

gündelik skinny kot

 

Coulfate' de senin için Skinny pantolon ve farklı pantolon modelleri ile tarz kombinler oluşturduk incelemek için tıklayabilirsin. Aynı zamanda Coulfate' e ücretsiz üye ol ve sana özel atanan stil danışmanın ile skinny pantolon modellerinde vücut özelliğine uygun kombin seçeneklerini değerlendir. Stil konusunda tüyolardan yararlan, herkesden bir adım önde olma fırsatını yakala. :)

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin