Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
12.02.2018

Sizi Yansıtan Bir Kombin İçin Dikkat Edilecekler

Öncelikle sana yakışanı bulman lazım. Gardırobunda trend parçalar kadar, klasik olanlara da yer vermelisin. Bunlar neler mi? Bazen en basit kombin bile şık olmanı sağlar. Kıyafetleri olması gerektiği gibi doğru parçalar ile kombinlersen tabi. Stil sahibi bir erkek imajı vermek için, kombin yaparken dikkat etmesi gereken birkaç küçük püf noktalardan bahsedeceğim. Yeni bir tarz arayışında isen eğer Coulfate yanında. Coulfate tarz fırsatından yararlanabileceğin özellikleri yazımın devamında.

Kıyafetinin Üzerine Oturması Şart !

Stil sahibi bir erkeğin üzerindeki hiçbir parça ona bol olmamalıdır. Kıyafetlerinin bedenine uygun olmasına özen göstermelisin. Ne çok dar ne de çok bol kıyafetleri tercih edin. Tarzını doğru şekilde aktarabilmen için, kıyafetlerinin hepsi üzerine oturmalı.

kıyafetin üzerine oturması

 

Doğru Parçaları Yerinde Kullanmak

Tarz olmak her şeyi takıp takıştırmak değildir. Sadece doğru parçaları bir araya getirerek tarz kombinin sırrını çözebilirsin. Gardırobundaki kıyafetlerin üzerinizde güzel görünmesini istiyorsan abartılı olmaktan kaçınmalısın. Giydiğin kıyafetin tamamının üç rengi geçmemesine özen göstermelisin. 

tarz olmak

 

Titiz Seçimler Yaparak Stilini Yansıt

Kombinlerini oluşturma aşamasında yakışıp yakışmadığını bilmeden sadece moda diye aksesuar ya da kıyafetleri karıştırmamaya dikkat etmelisin. Gardırobunda trend parçalar kadar, klasik olanlara da yer vermelisin. Gömlek ve tişört bir erkeğin dolabında bulundurması gereken zamansız parçalarındandır. Beyaz bir gömlek kararsız kaldığınız anlarda her zaman için garanti kombinler sunar. Kombin oluşturmaya beyaz gömlekle başlayabilirsin. Zevkine göre rengini belirleyip stilini tamamla. 

seçimlerin de titiz ol

 

Kombinlerinde Detaylara Yer Ver

Detayları asla atlama, aksine önemsemeli ve uygulamalısın. Kombinlerinde seni tarz bir erkek imajı verebilmen için küçük stil oyunlardan olacaktır. Bazen en basit bir aksesuar kombinlerinde şık olmanı sağlar. Kemer kullanacağın kombinlerinde ayakkabı ile uyumuna mutlaka dikkat etmelisin. Siyah bir tişört, jean altına deri ayakkabılarla öne çıkartabilirsin.

detaylara dikkat

 

Aksesuarda Uyumlu Seçimler

Detaylar demişken aksesuar kullanmayı sakın ha unutma, küçük incelikler her zaman akılda kalıcı bir imaj bırakır. Kombinler de alakasız ve üçten fazla farklı model de aksesuar kullanmak stil karmaşasına yol açacaktır. Kombine uygun doğru seçimler yapmaya özen göster.

saat ve aksesuar

Yeni bir tarz arayışında isen eğer Coulfate'e ücretsiz üye ol ve sana özel atanan stil danışmanın ile tarzına uygun stil tüyolarından yararlanma şansını yakala.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin