Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
03.02.2020

Sevgili Kombinleri ve Kombin Önerileri

 

Tüm dünyada bir trend haline gelen sevgili kombinleri uyumu yakalamak isteyen çiftler tarafından kıyafet veya renk birliği ile oluşturulan kombinler sonucunda bir giyim tarzı haline geldi. Günlük hayatta ve özellikle özel günler de şık olma yolunda ilerleyenler için uyumlu giyinmek ilişkinin ruhuna dair iyi bir izlenim sunar. Aynı zamanda çift kombinler tercihinde bulunan sevgililer sempatik ve samimi bir imaj sergilerlerken bir mekanda uyumlu görünmek olumlu yönde çekici ve kaliteli şıklığı beraberinde sunuyor. Tabi aksine uyumu yakalamak adına kopyala yapıştır hatalar ile itici görünümleri beraberinde getirerek kötü bir imaj sergilemeye sebep oluyor.

 Birbiri ile uyumlu seçimler yapmanızı sağlayacak erkek ve kadın ürünleri sizlerle. Erkek ve kadın giyim ürünlerini görmek için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz. 

 ➤ Erkek Giyim Ürünleri: https://www.coulfate.com/erkek

 ➤ Kadın Giyim Ürünleri: https://www.coulfate.com/kadin

İÇİNDEKİLER

 

Sevgili Kombinleri Nasıl Oluşturulur?

Şimdi sizlerle sevgili kombinleri oluştururken dikkat edilmesi gerekenler ve uyumu en şık biçimde nasıl yansıtırsınız bu konu hakkında biraz konuşalım. Sevgili kombinleri oluştururken sevgilinizle aynı değerlendirebileceğiniz kıyafetlerden olan gömlek, tişört, kazak, eşofman kombinlerinizi oluşturmanız da yardımcı tüyolar vereceğim. Aynı zamanda yazlık ve kışlık kıyafet renk uyumları, ayakkabı, saat, takı gibi aksesuar uyumunu en iyi nasıl yakalayabileceğinizden söz edeceğim. Türbanlı sevgili kombinleri ile en güzel sevgili kombinleri önerileri yazımın devamında.

 

Sevgili Kombinleri Uyumu

Öncelikle size açıklık getirmem gereken bir konu var. Sevgili ile uyumlu giyinmek denildiğinde aynı renk ve baskı da tişört, sweatshirt akla geliyor. Bu çok yanlış ve hala uygulanan bir algıdır. Göz zevkinizi, trendleri ön planda bulundurarak renk, kumaş dokusu, desen seçenekleri, kontrast uyum ya da soğuk - sıcak renk uyumu kombinler de değerlendirilebilir seçeneklerdendir.

İlla aynı model de kıyafetler giyinmek zorunda da değilsiniz. Kıyafetleriniz farklı olup renk seçimlerinizi aynı değerlendirebilirsiniz. Hatta iki bedeni tek vücut olarak düşünüp iki kombinde de renk uyum dengesini sağlayarakta en iyi sevgili kombinleri oluşturabilirsiniz. Aranızdaki uyumu kıyafet ve renk seçimleriniz sayesinde imajınıza yansıtabilirsiniz. Tüm bunları göz önünde bulundurarak uyumlu sevgili kıyafet kombinleri ve en trend sevgili kominlerini sizler için mercek altına aldım.

Sevgili Kombinleri Uyumu

 
Sevgili Kombinleri Gömlek Uyumu

Sevgili kombinleri içerisinde gömlek ile unisex seçimler sayesinde kendinize birçok kombin oluşturabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ucuz ve basit görünmemeniz. Pekala bu nasıl olacak ? Aynı renk ve beden alıp aynı pantolon tişört ve ayakkabı ile kombin oluşturmak ciddi anlamda itici bir görünüm oluşturacaktır. Bunun olmasına izin vermeden bedenlerine uygun seçimler yapıp, farklı renkler de kıyafetler ile sevgili gömlek kombinleri oluşturulabilir. Bu şekilde daha uyumlu bir görünüm elde edilmiş olur.

Aynı zaman da kıyafetler de zıtlık oluşturup partnerinizin gömleği ile sizin eteğinizin, elbisenizin, pantolon veya şortunuzun renk - deseniyle uygun bir şekilde tercih ederek farklı bir uyumu yakalayabilirsiniz. Gündelik kombinlerde tişört, jean pantolon gibi rahat parçalar ile ya da daha şık olmak üzere tek renk gömlek ve uyumlu renklerde kumaş pantolon tercih ederek iyi bir görünüm elde edilebilir.

Sevgili Kombinleri Gömlek Uyumu

 

Sevgili Kombinleri Kazak Uyumu

Uyumlu sevgili kazak kombinleri oluştururken kadınların değerlendirebilecekleri farklı ve çok tatlı stil dokunuşlar var. Örneğin eşiniz gündelik kombinde düz ve salaş kazakları tercih edebilirken aynı model ancak farklı renkte tercih edebilirsiniz. Bununla beraber kazağı siz pantolonunuzun içerisine alarak stilinize farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Kazak ile değerlendirilecek farklı parçaları da kombinlerinizde yer verebilirsiniz. Eşininizin pantolonu ile uyumlu renklerde etek, elbise ya da pantolon modellerinden tercih edebilir uyumlu stil dokunuşlarınızı yapabilirsiniz.

Kazak kombinlerin de en iyi görünümü yakalayan sevgili giyim kombinleri oluştururken birbirini tamamlayan detaylara da yer verin. Şık bir gündelik kombin tercih edileceğinde aynı renk ve farklı model bir kazağı şık bir kumaş pantolon ile destekleyebilirsiniz. Eşiniz kazağının içerisine bir gömlek tercih edebilir bu sizin aksesuar seçimlerinizde de yardımcı olacaktır.

Sevgili Kombinleri Kazak Uyumu

 

Sevgili Kombinleri Tişört Uyumu

Gündelik şıklıkta tişört sevgili kombinleri oluştururken tişört modelleri ile uyumlu olarak ister jean ister kumaş pantolon, ister etek isterseniz de şortlar ile farklı kombin seçeneklerini deneyebilirsiniz. Sevgilinizle aynı renk farklı baskı veya modellerde tişörtler tercih ederek jean pantolon ya da etekleri ile rahat kombinler oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da sevgilinizin jean pantolon renginden de yola çıkarak açık ya da koyu olmak üzere jean pantolon tercih edebilirsiniz. Sevgili kombinleri kıyafet uyumu yakalamanız adına bir diğer tavsiyem farklı renk ancak aynı model ve baskı da bir tişört tercih edebilirsiniz.

Sevgili Kombinleri Tişört Uyumu

 

Sevgili Kombinleri Eşofman Uyumu

Günümüz de erkek ve kadın olarak en çok rağbet gören sevgili kombinleri eşofman takımı modelleridir. Birebir olarak unisex eşofman takımları sevgililerin gündelik rahat kombinleri arasında tercih edilmektedir. Uyum içerisinde bir görünüm sergilemek için aynı model tercih edip eşofman üstünü veya eşofman altının farklı renklerini kendi stilinize uygun değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda eşofman altlarında kendinize pantolon partnerinize şort seçimleri yaparak da alışılmadık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Sevgili kombinleri polar eşofman takımları seçimleri yapabilir partnerinize fermuarlı sweat kendinize ise kapüşonlu sweatshirt tercih ederek farklı modelleri deneyebilirsiniz.

Gündelik şıklıkta sevgili kombinleri sweat seçimlerinde aynı renkte tercih edip yazı veya farklı tür detayları olan sweatleri tercih edebilirsiniz. Yine uyumlu görünüm elde edeli derken kopyala yapıştır bir imaj vermemeniz adına partnerinize sweatin üzerine bir gömlek vererek değerlendirmesini sağlayabilirsiniz. Sevgili kombinleri kapşonlu modeller tercih edecekseniz içerisine bir uzun tişört ile değerlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgili Kombinleri Eşofman Uyumu

 

Sevgili Kombinleri Ayakkabı Uyumu

Gündelik şıklıkta sevgili ayakkabı kombinleri oluştururken kıyafet kombinlerinizi birbirinden farklı tarzlarda oluşturabilir ayakkabılarınızı aynı model farklı renk, zevkinize göre benzer ayakkabı modellerini değerlendirerek uyumlu görünümü elde edebilirsiniz. Ayakkabılarınızın model ve rengine uygun olarak mont ve kaban seçimleri yaparak genel görünümünüzde güzel bir izlenim bırakabilirsiniz. Özel günler için ayakkabılarınızın uygun olmasını istediğinizde eşinizin tercih edeceği ayakkabı modeline, yüzey görünümüne uygun olarak rugan, mat, süet yüzeylerde ayakkabılar seçebilirsiniz.

Sevgili Kombinleri Ayakkabı Uyumu

 

Sevgili Kombinleri Saat Uyumu

Gündelik kombinler de sevgiliniz ile uyumlu saat couple yaparken silikon ya da deri kordonlu saat modellerini bileğinize uygun büyüklük ve modellerde seçimler yapabilirsiniz. Özel günlerde metal saat modelleri tercih ederek şık bir görünüm de elde edebilirsiniz. Saatlerin yanında sevgili bileklik kombinleri oluşturmak isterseniz de kombinleriniz ile uyum sağlayacak benzer ve unisex bileklik modellerinden kombinasyonlar elde edebilirsiniz.

Sevgili Kombinleri Saat Uyumu

 

Tesettür Giyimde Sevgili Kombinleri

Sevgili kombinleri tesettür giyim de farklı parçalar olması ile uyumlu ve şık bir görünüm sergilemek çok daha kolay. Mütevazi ve uyumlu bir görünüm sergilemek tesettürlü kadınlar için de çok şık etkiler oluşturuyor. Sevgiliniz ile uyumlu bir görünüm yakalamak sizin için çok daha kolay. Gündelik kombinlerde oluşturduğunuz kombinin eşarp rengi ile uyumlu tişört, gömlek, kazak renkleri tercih etmesiniz sağlayabilirsiniz. Gündelik şıklıkta takım elbise giyeceğiniz de eşinizin jean pantolon renginin uyumunu sağlayabilirsiniz.

Kış mevsiminde kabanlarınızı aynı renk tercih edebilirsiniz. Hatta sevgilinizin kravat rengi ile uyumlu renklerde kıyafet renklerinizi kombinleyebilirsiniz. Kapalı sevgili kombinleri için bir başka önerim de kullandığınız eşarp renklerini referans alarak eşinizin aksesuarlar renk seçimlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Eşarbınız ile sevgilinizin atkısı, mendili, kravat renklerini de bu yönde tercih edebilirsiniz.

Sevgili Kombinleri Tesettür

 

Yazlık Sevgili Kombinleri

Yaz mevsimi için gündelik sevgili kombinleri oluşturmak için aynı renk tişörtler tercih edebilir. Eşinizin pantolon renginde kendinize şort veya etek tercih edebilirsiniz. Aynı renk ayakkabı tercihinde bulunarak bir eş kombini elde edebilirsiniz. Tam tersi üst bedende farklı renk, desen ve baskı modelleri aynı renk tercih edebilirsiniz. Yaz mevsiminde sevgili kombinleri oluştururken sevgilinizin gömleğine uygun renklerde elbiseler tercih edebilirsiniz. Uyumlu görünümde sevgili kombinleri elbise modellerini değerlendirerek tek bir kıyafet ile partnerinizle uyumu elde edebilirsiniz.

Hatta kombinler de zıt yönde tercihler yapabilirsiniz. Yani sevgiliniz üst bedeninde tercih ettiği rengi siz alt bedeniniz de tercih ederek sevgili çift kombinleri kategorisinde farklı ve uyumlu bir görünüm elde edeceğiniz bir kombin elde edebilirsiniz.

Sevgili kombinleri Yazlık

 

Kışlık Sevgili Kombinleri

Kış mevsiminde sevgili kombinleri oluştururken tercih edilebilecek parçalarda alternatifi yüksek sayıda olacaktır ve bu kombin oluşturmakta kolaylık sağlayacaktır. Öncelikle kış mevsiminin en önemli kıyafeti kaban ve montlardır. Kış mevsimi için ideal görünümle sevgili mont kombinleri oluşturabilirsiniz. Sevgiliniz ile aynı renk bir mont ya da kaban tercih edebilirsiniz. Desen (çizgili, düz vs) ya da modeli (erkek yaka, şal yaka, vs) farklı olabilir. Bu sayede sadece renk uyumu ile sevgili kombinleri mont uyumu yakalanabilir. Diğer kombin kıyafetleriniz sadece montlarınız ile uyumlu renklerde farklı modellerde kıyafetler ile oluşturabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kopyala yapıştır bir görünüm elde etmemeye çalışın. Aynı şekilde atkı seçimleriniz aynı model farklı renk ya da birebir tercih edebilirsiniz. Diğer kombin parçalarını farklı renkler de tercih ederek abartmamış olursunuz.

Farklı bir sevgili kombin önerim de yine zıt görünüm ile yakalayacağınız uyum olacak. Sevgiliniz üst bedeninde tercih ettiği rengi siz alt bedeniniz de tercih edebilirsiniz. Ya da kapalı sevgili kombinlerinde partnerinizin atkısı ya da pantolonu ile sizin başörtünüz aynı renk tercih ederek bu şekilde de zıt yönde bir uyum yakalanabilir.

Sevgili Kombinleri Kışlık

 

Sevgili kombinleri satın al işlemi için farklı internet sitelerinden ve çeşitli mağazalardan unisex giyim ile erişebilir veya alışveriş yapacağınız firmaların erkek kategorisinden partnerinize ve kendi bedeninize uygun sevgili kıyafet kombinleri satın alabilirsiniz. Tek parça ya da bir kombin şeklinde ucuz sevgili kombinleri bulabileceğiniz avm mağazaları ve internet siteleri aracılığı ile sevgili kombinleri siparişlerinizi kolayca verebilir tavsiyelerim ile günümüz trendlerine uygun sevgili eş kombinleri oluşturabilirsiniz.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin