Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
26.05.2018

Sakal Erkeğin Makyajıdır !

Tarzın konusunda detaylı ve kapsamlı bir yardıma ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan eğer Coulfate yanında. Sakal konusunda detaylı bilgi yazımın devamında ancak detaylı sakal konusunda stil tüyoları almak istersen Coulftate'in stil danışmanlığı hakkında detaylı bilgi de yazımın devamında.

Sakallar bir erkeğin makyajıdır. Her erkeğin iyi bir görünüm sergilemesi için sakallarının gündelik veya her iki günde bir bakıma ihtiyacı vardır. Temiz bir görünüm tarz oluştururken de kişi de iyi bir imaj oluşturmaya yardımcı olur.

Sakalın Etkisi

Sakal bir erkeği daha kuvvetli ve ağırbaşlı gösterir. Sakalsız bebek yüzlü erkeklere oranla sakallı erkekler hep daha çok dikkat çekmiştir.

sakal kuvvetli gösterir

 

Takım Elbisede Sakal Şıklığı

Sakallı erkeklerde takım elbise daha karizmatik durur. Kabul edelim, sakalsız biri takım elbise giydiğinde çokta dikkate almıyoruz.

sakallı erkekte takım

 

Stil Oluştururken Sakal Profili

Sakal erkeği daha olgun gösterdiği için daha baskın görünebileceksin. Yüz tipine uygun sakal tercihini yaparak sakallarına form vermelisin. Bu senin daha ideal bir görünüm sergilemen de yardımcı olacaktır.

sakal olgun gösterir

 

Sakalın Görünümü

Sakallı erkek daha gizemli görünür. Sakalların sayesinde merak edilen bir erkek olman mümkün.

sakal gizemli gösterir

 

Sakal Bakımı

O zaman, sakalı bırakalım uzasın demekle olmuyor. Mutlaka taramalı, temiz tutmalı ve bakımını yapmalısın. Yoksa iyi görüneyim derken pis ve pasaklı bir görünüm oluşturacaktır. Günlük bakımını yapmaya özen göstermelisin.

sakal temiz ve bakımlı

 

Araştırmalara göre de kadınlar sakallı erkekleri tercih ediyor, benden söylemesi. İstisnalar olabilir tabi :) Yüz tipine uygun sakal modelini belirledikten sonra uygulamaya hemen başlayabilirsin. Bunun için Coulfate'den stil danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsin. Kişiye özel ve ücretsiz stil danışmanlığı hizmetinden yararlanmak için üye ol butonuna tıklayarak tarzına yön vermeye başlayabilirsin. Stil danışmanın ile yüz tipine uygun sakal seçimi yap.

sakal beğendirir

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin