Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
31.10.2018

Ryan Gosling'i İkon Yapan Özelliği Neydi ?

"David Beckham'dan sonra en iyi giyinen beyaz adam!" " Yaşayan en seksi erkek! " diye dillerden düşmeyen ünlü yapımcı ve oyuncu Ryan Gosling 'in tarzını bugün yakından inceleyeceğiz..

 

Ryan Gosling Güçlü Kariyeri

23 yıllık kariyerine 32 film ve dizi sığdıran başarılı ikon Ryan Gosling, takım elbiseler ile tarzını daima koruyarak Hollywood büyüsünü özgüven ile stiline taşıyor.

ryan goslingi cesur giyim

 

 

Ryan Gosling Stili

Ryan Gosling'in stiline denemekten korkmayan cesur giyinmeyi kendine adet edinen adam olarak ifade edebiliriz. Renkler ve trendlerle barışık bir stile sahip olması ve filmlerinde oynadığı rollerle kadınların kafasındaki, mükemmel erkek limitlerini zorlayıp ikon olması haline geldi. Sadece kadınları değil erkekleri de etkiledi. Nasıl mı? Tabi ki giyimi ve beyefendiliği ile dillere destan olmak kolay değil. İnsan ister istemez örnek almak ister :)

ryan goslingi özgür giyim

 

Ryan Gosling Tarzı ve Cesur Seçimleri

Cesaret isteyen renkli takımları korkusuzca kombinleyip giyebiliyor. Ayrıca Gosling`in tarzında beğeni toplayan bir diğer özelliği ise her takımıyla uyumlu sıradışı seçtiği ayakkabılar. Sadece ayakkabılarıyla değil giydiği kıyafete uygun moda olan kolye, saat, gözlük hatta vintage aksesuar ve takılar ile trend haline gelen çantalarıyla gözleri üzerine çivilemeyi başarıyor. 

Günlük yaşamda da spor kesimli üstleri mükemmel şekilde stilize etmeyi başarıyor. Aslında Gosling herşeyden önce kendi vücudunu tanıyor ve trendlerden de yola çıkarak kendisine oluşturduğu bir çizgide renkleri ve kıyafetleri harmanlayarak vücudunu sergilemeyi bu sayede çok iyi biliyor.

Takım elbiselerde beyaz, petrol yeşili, mavi ve bordo gibi farklı renkleri; keskin yakalı ceketlerle ve ayakkabıları öne çıkaran dar paça pantolonlarla birleştirerek üzerinde başarıyla taşıyor.

ryan goslingi renkli takımlar

 

Ryan Gosling Sokak Modasına Fısıltısı

Bol düğmeli eski tip fanilaları, kat kat giyinmesi ve renklerle çekici biçimde oynaması, oduncu ya da jean gömleklerin üstüne; dar triko örgülerle katmanlar halinde giymesi bile moda oldu. Eski ile yeniyi bir araya getirerek sokak modasını yaşattı. Dış giyimde bomber ceketler favorisi olup kırmızı, hardal gibi parlak renkleri; bazen gri, camel tonlarda kazak ya da gömleklerle bazende füme pantolonlarla yumuşatıyor.

ryan goslingi oduncu

 

Havalı Takım Elbiseleri İle Özgüvenini Stiline Taşıyor

En parlak kumaşları bile en erkeksi formlarda kullanarak, hem iddialı hem de beyefendi gözükmeyi başarıyor. Özel ve güzel giyinmek insanın içinden gelmeli. Her zaman derim bir kıyafet ne kadar pahalı ve marka olursa olsun taşıyamadıktan, yakıştıramadıktan sonra hiçbir önemi yok.

ryan goslingi özel giyiniz

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin