Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
16.10.2018

Örgü Hırka Seçimi Nasıl Olmalı?

Her sezon yeni modelleri ile kafaları karıştıran erkek hırka modelleri seçim yaparken herkesi zor duruma sokuyor. Tabi ki beğenmek çok önemli fakat yakışacak mı? vücuduna uygun mu? bir irdelemek lazım. Aslında giyinmeden önce vücudumuzu kesinlikle bir tanımamız gerekmekte. Bunun yanında hangi renkleri seviyoruz ve nerede giyeceğimizi bilmemiz gerekir.

Sade Hırka Modelleri

Sade ve şık modellerin her zaman gideri vardır. Kombinleme konusunda zorluk çıkartmaz ve basic bir görünüm sağlar. Hayır geniş desenli düşünüyorsan bu sefer hırkanı uzun seçmeni tavsiye ederim. Renk konusunda fazla takıntılıysan siyah senin seçimin olmalı. Seni asla yarı yolda bırakmaz.

geniş desenli hırka

 

Sık Örgülü Hırkalar

Bir çok renk ile kombinleyebileceğin, hızlı bir şekilde giy çık yapabileceğin bir başka model ise sık örülmüş bordo hırkalar. Bir erkek için en önemli şey kombin yaparken zorlanmamaktır ki tam senin aradığın model bu olabilir. Yalnız bu hırka modelinde seçim yapıyorsan, en ideal boy kemer hizasında olanıdır benden söylemesii.

Sık örülmüş hırka

 

Kolları Sade Hırka Modelleri

Kolları sade olan fakat ön tarafı daha hareketli yani desenli olan lacivert bir örgü hırka modeli de seni fazlasıyla tarz gösterebilir. Gömleklerle ve kazaklarla hiç düşünmeden kombinleyebilirsin. Alt��na giyeceğin pantolonun rengide seni asla zorlamayacaktır.

sade kollu hırka

 

Gri Hırka Modelleri

Veee erkeklerin en çok tercih ettiği renklerden olan gri örgü hırka ile karşındayızzz. Bir çok modeli zevkle tercih edilmektedir. Gri kapşonlu hırka, gri uzun hırka vs. derken en hoşuma gideni kruvaze kapamalı hırkalar. Bence tercih etmen gerekende bu seni çok daha tarz ve zayıf gösterecektir emin olabilirsin.

kruvaze hırka

 

 

Boyuna Çizgili Hırka

Boy olarak kısa olan erkeklerin tercih etmesi gereken hırka modelleridir. Boyuna çizgili örgü hırka modelleri olduğunuzdan uzun ve zayıf gösterecektir bunun yanında şal yaka tercih etmende şık duracaktır.

çizgili hırka

Okuduklarından sonra en güzelinden bir hırka satın almanı ve kombinlerini taçlandırmanı şiddetle öneriyorummm. Hem kazaklarla hem de gömleklerle son derece şık ve sade bir görünüm elde edebileceğin örgü hırka modelleri Coulfate'de. Dolabında bir hırka modeli mutlaka yerini almalı.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin