Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
28.12.2018

Yılbaşı Gecesi Ofis Partisi Erkek Giyim Önerileri

Yılbaşı Gecesinde Giyilebilecek En Şık Parça

Bu yılın kış sezonunda 70’lerin esintilerinden olan büyük desenler, payetler ve kadife dokulu ceketler yılbaşı gecesinde giyilebilecek en şık parçalardan diyebilirim. Bu yazımda yılbaşı gecesini ofiste geçirecek olanlar için ofis partisi erkek giyim önerilerinde bulunacağım. Her gün ofise zorunlu tutulan kıyafetler dışında bu gece istediğiniz gibi giyinebilir tarzınızı konuşturabilirsiniz.

 

Rahat ve Çabasız Şıklığın Sahibi Olmak

Bu gece ofiste Jean giyebilir gri ceketinin üzerine renkli mendil ve geceye özel aksesuarlardan takabilirsin. Eğlenceyi deri ayakkabılarla geçirmek yerine sneakerslarını giyerek rahat ve çabasız şıklığın sahibi olabilirsin.

rahat ve şık giyim

 

Desenli Gömlekler İle İddianı Ortaya Koy

Tek renk gömleklerin aksine yılbaşı gecesi için özel olarak seçtiğin desenli gömleğini uyumlu tonlardaki tek renk ceket ve pantolonlarla tamamlayarak yeni yıl gecesinde iddianı ortaya koyabilirsin.

Ofis partisi desenli gömlek kombini

 

Yeni Yılı Stil Sahibi Bir Görünümde Karşıla

Sıradan gömlek ve pantolon kombinlerinden vazgeçemiyorsan eğer bir yerde cesur davranmalısın. Kendinden desenli veya renkli blazer ceketin ile yeni yılı stil sahibi bir görünümde karşıla. Cesaretini topla ve parlak, büyük tokalı iddialı ayakkabılar tercih ederek dikkatleri ayakkabılarına çekmelisin.

yeni yıl stil sahibi erkek

 

Stilini Aksesuarlarla Tamamla

Bordo kadife bir papyon seni sıra dışı bir havaya sokmaya yeterli. Tamamen siyah bir kombin ile bordo papyonun asilliğine şahit olabilirsin. Stilini canlı renklerde aksesuarlar ile tamamlayabilirsin. Denemeden bilemezsin.

ofis partisi aksesuar seçimi

 

Eğlencenin Tadını Çıkart

Stil sahibi bir erkeğin ofis partisinde şıklığının tamamlayıcısı elbette kullanacağı aksesuarlarıdır. Geceye özel değil daima şıklığını tamamlayan kendine özgü bir aksesuarın olmalı. Bu bir ofis partisi olabilir ancak bugün parti zamanı. Gömleğinin düğmelerini açabilir, papyon veya kravatları serbest bırakıp rahat bir görünüm sağlayarak eğlencenin tadını çıkarabilirsin.

ofis partisi eğlencesi

 

Yılın sonu stresini beraberinde götürsün. Yeniyıl başarıları sana beraberinde getirsin diyorum. Mutlu Yıllar diliyorum :)

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin