Şebnem Topçu
Şebnem Topçu / Stilist
12.02.2018

New York’un Modacısı Adam Gallagher’ı Tanıyın

 

Aksesuar kullanımının erkeklerde de ne kadar güzel durabileceğinizi yüzümüze vuran blogger için tarz oluşturmak bir yaşam tarzı. Kombinlerini kendi yapan blogger, erkekler arasında gizliden gizliye takip edilen hatta gıpta edilen blogger konumunda şu an. Seyahatlerini ve giyeceklerini kendi yapan Adam erkekler de tarz olmanın hayatı ne kadar çok etkilediğini bize gösteriyor.

 

Sosyal Medyada Keşfedildi

Kişisel moda tercihlerini göstermek için açtığı sosyal medya hesaplarındaki yoğun ilgiden sonra, hobisi birden bire mesleğe dönüştü.

 

adam gallager hobisi

 

Tutkunu Olduğu Aksesuarları

26 yaşındaki Adam Gallagher, klasik şık tarzı ile tam bir çanta, bileklik, saat, gömlek ve güneş gözlüğü tutkunu.

adam gallager güneş gözlüğü

 

Daima Ruhunu Temizliyor

Modayı, seyahat etmeyi ve yüzmeyi çok seven Adam en çok, tutkusunun sadece para kazanmasını sağlayan bir işe dönüşmesinden korkuyor. Bu nedenle sürekli olarak seyahat ediyor ve seyahatin ruhunu temizlediğine inanıyor.

 

adam gallager mesleği

 

Favorisi Takım Elbiseler

Adam Gallagher klasik giyimi çok seviyor ve klasik giyimi gerçekten klasikleştirmediğini, farklılık yarattığını bizlere gösteriyor.

 

adam gallager klasik giyim

 

Gündelik Kombinlerde Dahi Şık

Son olarak Adam Gallagher tam anlamıyla, 'yakışıklı olmak için şık olmak gerekir’in tanımı diyorum ve susuyorum :) Aslında Adam gibi tarz olmak o kadar zor değil beyler! İnstagramın yeni gözdesi siz olursunuz belki belli mi olur? Coulfate ile tarzını ve hayatını baştan yarat.

 

adam gallager sözü

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin