Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
10.06.2018

Lacivert Takım Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Hemen hemen her vücut tipine ve ten rengine uyumu mükemmel olan lacivert takım elbiseler ile sende tedbiri elden bırakmamalı yazdıklarım ile mükemmel olma yolundaki ilk adımını atmalısın. Aynı zamanda Coulfate üzerinden stil danışmanlığı hizmetinden nasıl yararlanabileceğin hakkında bilgi de yazımın devamında..

Uyumlu Kravat ve Gömlek

Uygun gömlek ve kravat kombininin en kolay oluşturulabileceği renklerdendir. Bu renk başını ağrıtmayacak. Birçok renk ile harika kombinler oluşturma seçeneği sunar.

uygun gömlek kravat

 

Aynı Takım Elbise Farklı Renk Kombinasyonları

Her sezon rahatlıkla kullanabilirsin. Yaz mevsiminde renkli gömlekler ile rahatlıkla kombinleyebilirken, Kış mevsiminde farklı yelek renklerinin kombinasyonu ile harika kombinler oluşturulabilir. Yaz veya kışmevsiminde renk ayrımı yapmadan giy çık.

her sezona uygun takım

 

Gömlek Renk Uyumu

Gömlek seçimi önemli diyorum her seferinde çünkü bazı renkler takımı basitleştirebilir. Lacivert takımın içine mavinin tonlarının tamamı, mor, eflatun, pembe gibi renklerin uyumu mükemmeldir.

gömlek rengi önemli

 

Tercih Edilmemesi Gereken Renkler

Laciver takımlar ile yeşil, kırmızı ve siyahın tonlarından oluşan renkler takımın bütünlüğünü bozacaktır. Bu renklerden kaçmanı tavsiye ederimmm. Yok ben illa kullanmak istiyorum diyorsanda aksesuarlarında bu renkleri kullanmalısın.

 lacivert takım renk uyumu

 

Hala dolabında lacivert takım elbisen yok ise bir an önce almanı tavsiye ederimmmm. Vazgeçilmez renktir kendileri.. Ten rengine uygun Lacivert takım elbise tonuna ya da modeline karar veremiyorsan eğer Coulfate'e ücretsiz üye ol ve takım elbise seçimini senin yerine yapalım. Sana atanan stil danışmanının tarz desteği ile zevkine ve vücuduna uygun seçimler yapma fırsatını yakala. 

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin