Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
15.11.2018

Kürklü Erkek Kabanlar Nasıl Kombinlenir?

Blogumda gündelik kombinlerden şık kombinlere kadar değerlendirilebilecek kürklü kaban kombinlerinden bahsedeceğim. Kombin yaparken tarz desteği almak isterseniz eğer Coulfate'in ücretsiz olarak yarlanabileceğiniz fırsatları da yazımın devamında.

Erkek Giyimde Kürklü Kabanlar Nasıl Kombinlenir ?

Bu yıl ön planda olan erkek kürklü kaban modelleri erkeklere fazlasıyla yakıştırdığımı söylemek isterim. Nasıl seçileceği konusuna gelecek olursak tabi ki giyim tarzına uyumlu olması gerekir. Giyim tarzın aşırı spora kaçmıyor ise kaban modelleri arasından birini belirlemeni ve mutlaka dolabına eklemeni öneririm. Şimdi giyim tarzına göre hangi modelleri seçebiliyorsun biraz konuşalım.

 

Detayları Önemseyen Erkekler İçin

Bornoza benzetilen bu model de bir kabanın yakasındaki kürk detayı sence de çok güzel değil mi? Ne çok klasik ne çok rahat giyinen erkekler bu modeli deneyebilirler.

kalın yakalı kürk

 

Farklı Modeller ile Basic Tarzı Kombinler

Daha basic tarzlarda giyinmeyi seven erkeklere de kürklü modeller yok değil. Yaka da ki kürke oranla kapüşondaki kürk bu tarz giyinen erkeklere çok daha uygun olacaktır. Renk konusunda ise çoğunlukla hangi renklerde kombinler yapıyorsan bunu göz önünde bulundurarak kabanının rengini belirlemeni öneririm.

kapüşonlu kürk

 

Sokak Stilinde Tarzınızla Bir Adım Öne Geçin

Street style tarzında giyinmeyi seven erkekler için ise deri kabanları önerebilirim. İçi kürklü modeller ile hem sert kış aylarında sıcacık olabilir hem de yaka da ki kürk görüntüsü ile tarz olabilirsin.

sokak stili kürk

 

Şık Bir Kombin Görünümü İçin

Business casual tarzında giyinen erkekler için ise daha sade modeller öneririm. Kabanın yaka kısmında bulunan kürk detayı oldukça kibar ve şık bir görünüm kazandırıyor.

yaka detaylı kürk

 

Business Tarzınızı Yaka Detaylarıyla Koruyun

Business tarzında giyinen erkekler için ise elbette klasik kaban modellerini öneriyorum. Kürk detayı ile fazlasıyla şık bir görünüm elde etmen mümkün.

üst ve alt yaka kürk

Kombin hazırlama aşamasında profesyonel bir destek almaya ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan eğer bir tık uzaktayız. Coulfate'e ücretsiz üye ol sana özel atanan stil danışmanın ile tarzına uygun kaban seçimlerini yap!

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin