Şebnem Topçu
Şebnem Topçu / Stilist
12.02.2018

Korkma Coulfate var! Stil fobinizi aşın!

 

Erkekler için tarz ve stil konusu tamamıyla bir eziyet halini almış durumda. İnternetten şu kravata şu kemer uyar mı diye aratan veya eşini, sevgilisini görevlendiren erkekler dahi var. Bir başkalarını daha fazla rahatsız etmenize izin veremeyeceğim. Stiliniz ile ön planda olabileceğiniz birkaç tüyo vermek istiyorum.

 

Kombinlerde Renklere Şans Verin

Kravat ve gömlek kombin konusu biraz sıkıntılı bir konu galiba herkes için. Renk kullanmaktan hep çekiniyoruz. Hep beyaz gömlek siyah kravat takıp gidiyoruz. Biraz rengin kimseye zararı olmaz desenli ve renkli giyiyorsak daha sade yok tam tersiyse desenli kravat takıyoruz beyler. İşte bu kadar.

 

kravatlar gömlekler

 

Renk Uyumu Konusu

Hangi takıma hangi renk kemer hangi ayakkabı gider? Soruları senin için birer kabus farkındayım. Ana renge odaklanarak aksesuarları da ona göre seçersen bu sorun kolayca ortadan kalkar. Garanti renk kombinasyonlarını kulağına küpe etmelisin. Lacivert-kahve, gri-siyah, gri-kahve, mavi-mürdüm, mavi-kahve gibi kombinasyonlar her zaman garantidir. Ve aynı renklerin tonları.

 

takımlara göre kemer seçimi

 

Ayakkabı Seçimi

Ayakkabı seçimi konusu tam bir kafa karışıklığı. Şöyle yapıyorsun giydiğin takımdan referans alarak ayakkabı ve çorap seçiyorsun işte bu kadar.

 

ayakkabı seçimi

 

Stil Fobinizi Aşın

Feminen görünme korkusu hemen hemen her erkekte vardır. Bu tabuyu yıkıyoruz kimse pembe giyindi diye feminen olmuyor. Ya da slim-fıt pantolon. Yeter ki renkleri birbirine uysun ve kombini güzel olsun. Tam da bu sebeplerden dolayı Coulfate var.

 

feminen görünme korkusu

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin