Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
12.02.2018

Kombin İle Uyumlu Aksesuar Seçimleri

Kombinlerde aksesuarlar hafife alınıyor giyinip öylece kendini dışarı atıyorsun. Buna son vermen gerek. Aksesuarlarınla, detaylarla, dikkat çekmek ve şık görünmek çok daha kolay. Şimdi uyumlu aksesuar tavsiyelerime bir göz at.

Takım Elbisenin Şık Aksesuarları

Eğer bir takım elbise giydiysen kesinlikle cep mendili, kravat, kol düğmesi gibi aksesuarların bulunması lazım. Cep mendilini de saklama cebinde bırak senin karizmana karizma katsın.

kol düğmesi

 

Cep Mendili Seçimi

Cep mendili kullanacağında kravatın ile uyumlu olmasına aynı desende olmamasına dikkat etmen gerek. Boyuna çizgili bir takım elbise tercih ettiysen, küçük puantiye desenlerine sahip bir cep mendilini deneyebilirsin.

cep mendili kravat

 

Kravat Seçimi Yaparken

Kravat seçiminde ise giyeceğin takımının renklerine uyumlu olması lazım. Kıyafetlerine resmi veya spor görünüş kazandırmanda sana yardımı olacak.

farklı desenlerde kravat

 

Kol Düğmesi Modelleri

Kol düğmesi statünün önemini vurgular. Taşlı, klasik, oval, dikdörtgen, deri detaylı ve harfli modelleriyle kendine en uygun olanı tercih edebilirsin.

erkek kol düğmeleri

 

Trend ve Tarz Yüzükler

Saat takmayı ihmal etmemelisin. Tarzına göre yanına takacağın bir bileklik ya da klasik bir yüzük(benim oyum kesinlikle yüzükten yana) tarzına tarz katacak.

saat ve yüzük uyumu

 

Cüzdan Seçimlerin İle Kimliğini Yansıt

Aksesuar dedim de cüzdan da senin en önemli aksesuarlarından bir tanesi. Deri cüzdan alırken biraz renklere de şans tanı. Git kıpkırmızı bir cüzdan satın al demiyorum, detaylarında renk olsun diyorum.

erkek renkli cüzdan

Aksesuar seçiminde titiz bir şekilde seçim yap ve doğru parçalarla değerini göster. Aksesuarların doğru kullanıldığı kombinler Coulfate ile bir tık uzağında seni bekliyor. Sana özel bir danışmanlık istersen Coulfate' e ücretsiz üye ol ve stil danışmanın ile aksesuar destekli en şık kombinlerini hazırla.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin