Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
01.11.2018

Kış Aylarında Erkek Blazer Ceket Nasıl Giyilir?

Kış aylarında erkek blazer ceket nasıl giyilir? Gündelik kombinden özel gün kombinlerine kadar kazak, gömlek gibi farklı parçalar ile birbirinden şık kombinler elde edebilirsin. Yazımın devamında birden fazla kombin fikirlerine yer verdim. Ancak sen yine de kombin oluşturamıyorum, renk uyumlarına dikkat edemiyorum diyorsan biz senin kombinini Coulfate'de hazırladık bile. Daha detaylı bilgi yazımın devamında.

Kruvaze Ceket ve Kazak Kombini

Ahhhh şu kruvaze ceketlerrrrrr. :) Her zaman her erkeğe en çok yakışan parçalar öyle değil mi? Kış geldi diye gömlek giydiğinde üşüyorsun eee oduncu gömleğinin üzerine de blazer giymen hoş durmayacak bunu da biliyorsun. Peki ne mi yapmalısın işte cevabı tam da görselde ;) Hafif desenleri olan balıkçı yaka bir kazak ile ceketini kombinleyebilir hem sıcak hem şık olabilirsin. Ve altını çizmeden geçemeyeceğim bir nokta da gri ile camel renginin ne kadar hoş durduğu, mutlaka bu iki rengi bir arada kullanmayı denemelisin. ;)

Kruvaze ceket kazak

 

Gri Blazer Ceket İle Siyah Kazak Uyumu

Eminim ki dolabında en az bir tane siyah kazağın vardır eee blazer ceketleri de seviyorsan gri blazer cekete de sahipsindir peki ya neden bu zamana kadar beklediiiinnn. ? Soğuk havalar da en çok tercih ettiğin kazağının üzerine gri blazer ceketini giydiğinde çok daha tarz görünebileceksin. :)

blazer ve siyah kazak

 

Lacivert Blazer Ceket İle Krem Kazak Uyumu

Vazgeçilmez bir diğer renk ise elbette lacivertttt :) Yine krem ya da kırık beyaz ile kombinleyebileceğin ceketinin klapasını tarzına göre dik te kullanabilirsin. Bu durum inan bana seni çok daha çekici gösterecektir. Yalnız dikişleri yani klapanın alt kısmı ( yakadan söz ediyorum ) dikişleri bakımından temiz ve düzgün ise bu dik kullanma durumunu denemelisin. Çoğunlukla temizdir fakat yıpranmış ya da zaten satın aldığında öyle olan ceketlerden biri ise çok kötü bir görüntüye neden olabilirsin aman dikkat. !!! :)

lacivert ceket ve krem kazak

 

Takım Elbise ile Boğazlı Kazak Uyumu

Yalnızca spor ceketler için değil takım elbise giyiyorsanda kış aylarında takımına uyumlu balıkçı yaka bir kazak giyebilir ceketinin cebine güzelce yerleştireceğin farklı renklerde bir mendil ile de fazlasıyla şık olabilirsinnnn. :) 

takıma uyumlu kazak

 

Blazer Ceket İle Kazak Gömlek Uyumu

Hepp balıkçı yaka kazaklardan konuştuk bu kadar mı diyorsan tabiki hayırrrr.! :) Dilersen son zamanlarda en çok trend olan kat kat giyinme durumundan sende faydalanabilirsin ki fazlasıyla şık bir görünüm elde edebileceğin bir durum... Desenli ya da desensiz bir gömlek, zevkine ve gideceğin yere göre kravat ve üzerine bisiklet yaka bir kazak giydiğinde eeee bir de kaşe blazer ceket ve mendil kullandığında sen tamamen şık ve güne hazırsın. :)

bisiklet yaka kazak ve blazer

Blazer ceket kombin oluşturma konusunda benden yardım almak istersen eğer bu konuda sana yardımcı olabilirim. Coulfate’ e ücretsiz üye ol ve vücut özelliğine uygun en şık blazer ceket seçimini beraber yapalım.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
https://blog.coulfate.com/content/images/thumbs/default-avatar-200.jpg
Hazel Çuhadaroğlu
Yorum Tırnak
Tebrikler,ilgimi çekmeyi başardınız👍🏻
Yorum Tırnak
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin