Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
13.06.2018

Kahverengi Takım Elbise Nasıl Kombinlenir ?

Kahverengi takım elbiseler hakkında bilinmen gerekenler ve sana uygun takım elbise rengi seçiminde tereddüt ediyorsan Coulfate stil danışmanları senin yanında. Üye olarak sana atanan stil danışmanın ile bu konuyu kolayca aşabilirsin. Ücretsiz üyelik linki yazımın devamında.

Kombinlemesi oldukça zor olan rengimiz için ufak tefek önerilerde bulunmak istedim. Olur da kahverengi bir takım elbise giymek istersen yazdıklarıma dikkat ederek kombinini tamamlamanı tavsiye ederim hadi beraber bakalım nelerden söz etmişim.

Kahverengi Takım Elbiseler

Kahverengi çoğunlukla olgun yaş grubunun tercih ettiği takım elbise rengidir. Yaşına göre giyinmen önemli. 40 yaşlarının altındaysen pek uygun bir tercih yapmış olmazsın benden söylemesi. 

olgun yaş grubu

 

Olgun Bir Tavır Sergiler

Kombini oluşturmak oldukça zordur. Bu rengi herkes taşıyamaz. Özgüvenin yüksek ve tuhaf bakışlara dayanıklıysan bu renkte bir takım elbise giyebilirsin. 

öz güven olan renk

 

Doğru Tercihler İle Etkileyici Çekicilik

Gömlek, kravat seçiminde dikkatli ve seçici olman gerekir. Kendi tonlarıyla iyi kombin oluşturur. Fazla riske girmene gerek yok, dikkat çekeceğin içinde fazla takı takmaya kalkışmamalısınn aman haa.

gömlek kravat seçimi

 

Uyumlu Renk Seçimleri

En uygun renkler kahverengi, bej, krem, turuncu ve sarıdır. Açık mavi ile de uyum sağlar. Bu renklerin dışını çıkmamaya özen göster zatennn riskli bir renk tercih ettinn.

kahverengi ile uyumlu renkler

 

Tercih Edilmemesi Gereken Renkler

Siyah, kırmızı, lacivert, pembe, mor gibi renkler kahverengi takım elbiselerle tercih edilmez. Lütfen ama lütfeeen denemeye kalkmaa.

kahverengi ile uyumsuz renkler

Mükemmel uyuma ulaşabilmen adına, ben buradayım. Coulfate sayesinde seni harika kombinler ile buluşturmaya hazırım. Coulfate' e ücretsiz üye ol ve sana en uygun takım elbise renk seçimini beraber yapalım.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin