Elif Bilginer
Elif Bilginer / Stilist
12.02.2018

Kadınların Erkeklere Tarz Tavsiyeleri

Tarzınızla kadınları kendinize hayran bıraktıracak stil tüyolarını sizler için mercek altına aldım. Kadınların erkeklerde görmek istedikleri görünümlerden, çekici ve karizmatik buldukları duruşlara kadar etkileyici tüyolar yazımın devamında..

Genel Görünümde Ayakabılar İle Şıklık

Ayakkabı seçiminiz kesinlikle kıyafet genel görünümünüzle uyumlu olmalıdır. Kıyafetiniz de tarzınızda çok önemli bir etkendir. Fakat ayakkabı seçimi başlı başına tarzın en önemli parçasıdır. Takım elbise altına üçgen yerine yuvarlak burun sizi daha tarz yapar. Spor kıyafetlerin altına sanılanın aksine daha sade ayakkabılar tercih etmeniz tarzınızı daha ön plana çıkarır. Aynı zamanda gerektiği zamanlarda ayakkabılarının bakımını aksatmadan yapmaya özen göstermelisin.

ayakkabı seçimi

 

Partnerin İle Uyumlu Görünüm Sergile

Partner seçimi ve partnerle uyum her zaman önemlidir. Klişe dediğinizi duyar gibiyim ama unutmayın klişeler her zaman iş görür. Bu yüzden partnerinizle uyum göstermeye çalışın. Partneriniz ile uyumlu renk ve modellerde kıyafetler tercih edin. Partneriniz siyah elbise giydiyse siyah kravat ve mendil kullanmakla işe başlayabilirsiniz.

giyimde partner ile uyum

 

Kendinden Emin ve Özgüvenli Ol

Tabuları yıkıyoruuuuz tabii ki yıkacağız ama abartmadan. Yıkarken sadelikten ve şıklıktan uzaklaşmadan biraz cesaretli oluyoruz o kadar. Kendine güvenmen ve omuzların dik yüzünde tebessümle yürüyebilmelisin giydiğin kıyafet her ne olursa olsun duruşunla bir asilzade bir imaj takın.

tarz ve stil sahibi

 

Favori Parçalar Belirle

Birkaç tane favori örme kazağınız olsun. Hem jeanlerin üstüne hem de altından giydiğiniz gömleklere farklı bir tarz ve hava katsın.

örme kazak

 

Bedenine Uygun Kıyafetler Tercih Et

Üstünüze tam oturmayan kıyafetlerden lütfen ama lütfen kaçının beyler. Mümkünse stil danışmanınız en yakın arkadaşınız olsun. Zira bol kıyafetler sizi salaş değil özensiz gösteriyor. Bizden şimdilik bu kadar ama Coulfate bir göz atın tam sizlik gibi geldi bize. 

kıyafetlerin üzerine oturmalı

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin