İrem Topçu
İrem Topçu / Stilist
12.02.2018

Günlük Tarzda Blazer Ceket

Günlük hayatta en büyük kurtarıcınız konumunda ki blazer ceket spor şıklığı yakalama konusunda size çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Siyah Blazer bir ceket mutlaka dolabınızda bulunmalı. 

Gündelik Şıklıkta Blazer Ceket

Toplantıya veya bir davete giderken, gece dışarı çıkarken, en basic parçalarla bile bir araya geldiğinde, görünümünüze anında şık bir hava katan blazer ceketler, dört mevsim kullanım rahatlığı sağlayacak. İster jean ister bol kesim bir kumaş pantolon giyin omuzlarınıza blazer ceket giydiğiniz anda havanız değişecek. 

Siyah Blazer Ceket Kombin Öneriler

 

İster Tişört İle İster Gömlekler İle Kombinleyin

Beyaz bir tişört ile daha sportif, beyaz bir gömlek ile güçlü ve şık bir hava katabilirsiniz. Blazer ceketler zamansız bir kombin parçasıdır. Her mevsimde her zaman giyebileceğiniz blazer ceketi nasıl kombinlerseniz kombinleyin şık olmama ihtimaliniz çok düşük.

Blazer ve jean

 

Kombinlerin Zamansız Kıyafeti

İster ilk buluşmanızı unutulmaz kılmak için doğru seçenek blazer ceket olabilir ya da iş görüşmesin de işverenin aklını çelmek için. Blazer ceketle yapılmış en güzel kombinler için Coulfate’ye bekleriz.

Her Mevsim Blazer Ceket

Gündelik tarz da şık blazer ceket kombinleri oluşturmak istediğinde Coufate bir tık uzağında. Tarzına uygun spor ve şık blazer ceket modelleri, sizin için her tarzda blazer ceket kombinleri Coulfate'de.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin