Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
23.06.2018

Gri Takım Elbise Nasıl Kombinlenir ?

Gri takım elbise nasıl kombinlenir ? Coulfate stil danışmanlığı hizmeti sayesinde vücut özelliğine uygun takım elbise seçimlerinde ücretsiz yardım alabilirsin. Gri takım elbise seçimi ve stil danışmanlığı hizmetinden nasıl yararlanabileceğin yazımın devamında.

İlk olarak sözlerime, gri takım elbiselerde bütün takım elbiselerde olduğu gibi dikişine ve üzerine tam oturmasına dikkat etmen gerektiğinden söz ederek başlamak istedim. Özellikle omuzların ne geniş, ne de dar kalması iyi olmayacaktır. Bu püf noktadan sonra başlayabiliriz.

Açık Gri Takım Elbise

Hem şık hem de spor kullanıma çok uygun parçalardır. Çünkü bu renk takım elbiseyi kullanan her erkeğin fit ve genç görünmesi kaçınılmaz.

açık gri spor takım

 

Gri Takım Elbiseler

Sıcak havalar için de ideal bir seçim olacaktır. Klasik siyah ya da lacivert takımların yerine gri kullanımı, bahar ve yaz aylarında seni oldukça rahatlatacaktır. Ancak açık renkli kıyafetlerin kolayca kirleneceğini aklından çıkarmamalı ve açık gri takım elbise tercih ettiğinde daha hassas olmalısın.

sicak havalarda gri takim

 

Gri İle En Uyumlu Renk Tercihi

Yalnızca içine giyeceğin farklı renklerdeki gömlekler ile gri takım elbiselerini rahatlıkla çeşitli görünümlere sokabilirsin. Örneğin beyaz gömlek kullanımı senin için en güvenli liman olacaktır. Bu aynı zamanda istediğin fit görünümü de sana sağlayacak merak etme.

gri takım elbise gömlekleri

 

Farklı Renkler de Gömlek Seçimleri

Mavi gömleğin her tonu ise gri takım elbisene uygun olmayacaktır. Koyu mavi yerine beyaza yakın olan bebe mavisini tercih etmende fayda var. Aynı zaman da pudra renk de tercih edebilirsin.

gri takım elbise ve mavi

 

Gri Takım İle Siyah Gömlek

Eğer koyu tenliysen ve çarpıcı bir görünüm istiyorsan gri takım elbisenin içine siyah boğazlı kazak ya da gömlek giyebilirsin.

kyu tenlilerde gri takım

 

Aksesuar Tercihi

Gri takım elbiseye hangi renk gömlek tercih edersen et uyum konusunda sıkıntı yaşamazsın. Gömlek ve bazı tamamlayıcı aksesuarlar; ayakkabı rengi, kemer ve mendil deseninin takım ile uyumlu olması imaj açısından büyük önem taşır.

gri takım elbisede uyum

 

Kravat ve Mendil Uyumu

Kravat ve mendil seçiminde benzer renkler veya aynı renk ise bile farklı çizgilere ya da desenlere sahip kombinlemeler daha hoş bir görüntü sağlayacaktır bana güvenebilirsin. Bu durum aslında şıklığın temeli, yoksa baştan aşağıya aynı kumaşı giyip çıkardık değil mi?

gri takımlarda kravat mendil

 

Saat Renk Tercihi

Aksesuar tercihinde ise saate yer vereceksen eğer hardal sarısı kordona sahip bir saat takabilirsin.

gri takımlarda aksesuar

Verdiğim bilgiler doğrultusunda kendine harika bir kombin hazırlanmasını istersen senin için halledebilirim, Coulfate hizmetinde. Ücretsiz üye ol ve sana atanan stil danışmanın ile iletişime geçerek vücut özelliğine uygun en şık takım elbise seçimini beraber yapalım.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin