Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
26.11.2018

Genç Erkekler İçin Giyim Tavsiyeleri

Genç erkekler için hazırladığım içerikte gündelik giyim tavsiyeleri ve Coulfate' de hazırlamış olduğumuz genç erkek kombinlerinden, kişiye özel ücretsiz stil danışmanlığı hizmetinden bahsedeceğim.

Doğru parçaları bir araya getirdiğin de ve vücut tipine uygun şekilde giyindiğinde en doğru kombinleri oluşturabilir ve tarz sahibi olabilirsin. Yazıma bu cümle ile başlıyorum çünkü erkek giyim önerilerim vücut tipine ve boy ölçüne göre değişebilir. Giyim önerileri erkeklere fikir vermesi açısından oldukça önemlidir. Erkek giyim tarzı nasıl olmalı? diyen beyler haydi başlayalım.

 

Gündelik Kombinlerinizde Tarzınıza Farklı Parçalar Ekleyin

İlk olarak kış aylarında genç erkeklerin davetlerde veya şık görünmesi gereken yerlerde nasıl giyinebileceğine dair bir erkek giyim önerilerinde bulunarak başlamak istiyorum. Gömlek - kravat üzerine yaka çeşidi farklı modellerde bir kazak, üzerine kaban deneyebilir ve aynı tonlarda bir pantolon, koyu tonlarda bir kaban tercih edebilirsin. Kombinine birde çanta eklediğinde kombinin son derece hoş görünecektir.

tarzına parçalar ekle

 

Farklı Parçaları Gündelik Tarzda Kombinlerinize Taşıyın

Bir diğer genç erkek giyim önerileri ise oldukça basit görünsede doğru parçalar ile fazlasıyla hoş bir görünüm elde edebileceğin türden. Kırçıllı kazak modelleri ile uygun renklerde bir jean kombinlediğinde mükemmel bir görünüm elde edebilirsin. Aksesuarlar ile kombinini mutlaka desteklemeni de tavsiye ederim.

gündelik tarza fark ekle

 

Kot Ceket ile Basic Tarzda Kombinler Oluşturun

Ve tabi ki genç erkeklerin sıklıkla yapabileceği ve fazlasıyla hoş olan bir diğer erkek giyim kombini, kot ceket kombini. Benim tavsiyem kot ceket giyeceğin zaman beyaz tshirt ya da mevsime göre beyaz kazak tercih etmen daha koyu tonlarda pantolon ve taba renginde bir ayakkabı ile kombinini tamamlamanı öneririm. Bu yıl büyük çantaların ne kadar ön planda olduğunu da unutmamalı ve kombinine eklemeni tavsiye ederim.

kot ceket basic giyim

 

Layer Giyim Tarzını Deneyin

Kat kat erkek giyim bu sezon her zamankinden çok daha revaçta. T-shirt üstüne ekose desenli bir gömlek giyip onun üzerine de kabanını giydiğinde mükemmel bir görünüm kazanabilirsin. Yine kombinine uygun renklerde de bir ayakkabı tercih edersen işte tamamsın.

erkek layer giyim

 

Çok Yönlü Kombin Seçenekleri Sunan Deri Ceketler

Vee elbette her erkeğin dolabında olan, erkek giyim tarzı olan ve çok çok severek giydiği deri ceketler ile yapabileceğin kombinlerde sıra. Erkek giyim tavsiyelerimde favori olan deri ceketi bordo ve bej tonlarını siyah deri ceketin ile kombinlediğinde, ne kadar iyi olacağını anlatsam belki inanmazdın ama görsel ile tavsiyemi destekliyorum. Sence de mükemmel olmuyor mu? İster jean pantolon, gömlek- t-shirt ile isterseniz kumaş ya da chino pantolon ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

deri ceket ile fark

 

Dolabınızda Trend Kabanlara Yer Açın

Bu yılın en trend rengi ve modeli olan camel rengi kaban ile siyah parçaları kombinleyebilir ve gömleğinin yakasına takacağın bir fular ile renk tarzına tarz katabilirsin. Yırtık jean ile de göründüğü gibi son derece hoş bir duruş sergilemenizde yardımcı olacak ve imajınızı sokak stilin de üst boyutlara taşıyacaktır.

trend kabanlar

 

Tüm bu tavsiyelerimin yanı sıra zevkine ve tarzına uygun olarak sen zahmete girmeden Coulfate' de genç erkek kombinlerini senin için oluşturduk. Tarz konusunda herkesden bir adım önde olmak ve sana özel fırsatlardan yararlanmak için Coulfate' e ücretsiz üye olBununla beraber ücretsiz stil danışmanlığı hizmeti ile sana özel atanan danışmandan stil konusunda önemli tüyolar alabilirsin.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin