Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
28.11.2018

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarları Bileklikler

 

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları bileklikleri nasıl seçebileceğinden ve tarzına göre hangi modelleri deneyebileceğinden konuşmamızın vakti geldi. Kombinlerini canlı tutmak için en güzel erkek aksesuarları ile kombinini tamamlaman tarz olabilmen için fazlasıyla gerekli. Öncelikle kombinin ile uyumlu aksesuarlar tercih etmeli daha sonra zevkine ve tarzına uygun modelleri kombinlerinde kullanarak zenginleşirebilirsin. En çok tercih edilen erkek bileklikler ile sade bir kombini dahi albenili bir hale getirebilirsin.

Metal ve Boncuk Bileklikler

Hem spor hem farklı görünmek isteyen erkeklerin bileklik modellerinden söz etmek istiyorum. Zincir bileklik ve boncuk bileklik modellerini bir arada kullanabilirsin saatinin yanında takacağın bu bileklik seni son derece hoş gösterecektir. Bana güven. 

metal boncuk bileklik

 

Minimal Ve Şık Tasarımlar

Daha çok Business Casual tarzında giyinmeyi seven erkekler içinde bileklik seçeneği yok değil. Deri detaylı kelepçe model bileklikleri denemeni öneririm. 

bilekler boş kalmasın

 

Şık Bir Görünüm İçin Saatleri Tercih Et

Günlük yaşantında oluşturacağın hemen hemen her kombininde kullanabileceğin bir bileklik modeli de gördüğün gibi deri çapa modeller. Saat ile beraber kullandığında fazlasıyla hoş bir görünüm elde edebilirsin. 

saat ve bileklik

 

Klasik Ve Sade Parçalar

Senin içinde ince ve detayları olan birçok bileklik modeli mevcut. İyi bir araştırma ile beğenip alabileceğin ve kombinlerinde rahatlıkla kullanabileceğin bir model bulacaksın.

klasik ve sade bileklik

 

Detaylara Yer Vererek Tarzını Konuştur

Son olarak ise " erkekler için hep aynı modeller var " diyen erkekler için bunu buraya bırakıyorum. Küçük taş detayları olan boncuklu ya da metal detaylı bileklikler de deneyebilir tarzın ile kendinden söz ettirebilirsin.

tarz bileklik

 

Farklı tasarım bileklik arayışındaysanız eğer, her tarza ve zevke uygun bileklik modellerini sizler için Coulfate' de bir araya getirdik. Farklı tarz kategorilerine uygun bileklik kombinleri oluşturduk. Bileklik modellerini detaylı bir şekilde incelemek için linke tıklayabilirsiniz.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin