Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
19.12.2018

Erkeklerin Giysi Dolabı Nasıl Olmalı?

Bugün blogumda şık ve kullanışlı parçalar ile gardrop düzeni oluşturulabilecek tüyolardan ve kombin fikirleri alabileceğin Coulfate'in ücretsiz stil danışmanlığı hizmeti hakkında detaylı bilgiler vereceğim.

Gardırobun ne ihtiyaç fazlası birçok parça ile kalabalık; ne de herhangi bir davete gitmek istediğinde üzerine giyecek bir şey bulamayacak kadar sade olmalı. Bunun dengesini, yıllar geçtikçe ve kendini tanıdıkça oturtacaksın. Ancak bazı temel parçalar sabittir. Bende yazımda tam bu noktalara değinmek istiyorum dolabının olmazsa olmaz parçalarını belirlemeli ve kurtarıcı ürünlerin için gardırobunda yer açmalısın.

 

Gömleksiz Bir Dolap Düşünülemez!

Giysi dolabında mutlaka düz siyah ve beyaz gömlek bulundurmalısın. Bu iki temel ürün senin her zaman için kurtarıcın olacak. Davetlere gideceğinde ceketlerin ile, günlük yaşantında da şık görünmek istediğinde kazakların içinde ya da yalnız başına kullanabileceğin parçalar. 

giysi dolabı gömlek

 

Şık Kombinlerin Vazgeçilmez Parçası; Blazer Ceketler

Siyah klasik ceket ve siyah pantolon bulundurmanın uzun vade de faydasını göreceğinden emin olabilirsin. Bir akşam yemeğinde, iş görüşmelerinde ya da toplantılarda senin kurtarıcı parçaların olacak bu ikisi bana güven. 

giysi dolabı blazer ceket

 

Sokak Tarzını Tamamlayan Parçası Sweatshirtler

Ayrıca siyah, lacivert ve koyu yeşil gibi renklerde desensiz ya da ufak tefek desenleri, detayları olan sweatshirtler de giysi dolabında olmazsa olmaz ürünler arasında. Sabah koşularında ya da bir Pazar kahvaltısına gideceğinde bu ürünler seni fazlasıyla hoş gösterecektir. Elinin altında bulunması şart. 

giysi dolabı sweatshirt

 

Vazgeçilmez Parçalardan T-shirtler

T-shirtler konusuna değinecek olursam, rahat ortamlarda vazgeçilmeziniz olacak parçalar olduğu için giysi dolabında beyaz, siyah, bordo, haki yeşili gibi renklerden mutlaka olması gerekir. Akşam hava serinlediğinde hemen hemen her ceketinin içinde oldukça hoş duracak bu renklerde ki tshirtleri gardırobunda mutlaka bulundurmalısın. 

giysi dolabı tişört

 

Dolapların Olmazsa Olmazı Kot Pantolonlar

Tabii ki kot pantolon, gardırobunun en özel parçaları… Mavi, lacivert ve siyah renklerde sade kot pantolonlarında mutlaka giysi dolabında olmalı. Acil durumlarda bir kot ile ne kadar hızlı hazırlanıp hoş görüneceğine şaşıp kalacaksın. 

giysi dolabı jean

 

Kot Ceketler İle Gündelik Kombinlerini Tamamla

Kot cekette serin akşamlarda kullanabileceğin ürünler arasında. Giysi dolabında mavi ya da zevkine göre lacivert, gri renklerde bir kot ceket olmasını öneririm. Acil durumlarda kot pantolonun ve kot ceketin sana harika bir kombin olasılığı sunacak. 

giysi dolabı kot ceket

 

Kombinlerini Şık, Görünümünü Asil Yapacak Deri Ceketler

Deri ceket ise her erkeğe fazlasıyla yakışan bir ürün. Giysi dolabında mutlaka siyah bir deri ceket bulundurmanı öneririm. Kombinleme konusunda hiç zorluk çekmeyeceğin parçalardan. Ne giyersen giy siyah deri ceket fazlasıyla iyi tamamlayacak bir ürün. 

giysi dolabı deri ceket

Gardırobunu düzenlemek veya genişletmek istiyorsan, Coulfate' e ücretsiz üye olup stil danışmanından kombinlerini oluştururken destek alabilir, beraber kaliteli şıklıkta kombinler oluşturabilirsin. Aynı zaman da sitemiz üzerinden verimli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsin.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin