Elif Bilginer
Elif Bilginer / Stilist
12.02.2018

Stil Sahibi Erkeklere Verebileceğiniz Hediyeler

Bir erkeğe ne hediye alınır ? diye kafanız karışıksa eğer doğru adrestesiniz. Sportif tarzdan, klasik tarza birçok farklı tarza sahip erkeğin kalbini çalacağınız hediye önerilerim var.

Hediyenin Sahibini Zevkine Uygun Seçimler Yapın

Bir erkeğe verilebilecek hediye deyince ilk aklınıza gelen kol saati oldu muhtemelen. Tamam kol saati güzel bir hediye ama her tarza her kol saati olmuyor. Kol saati seçerken bile dikkat edilmesi gereken püf noktalar var. Bir kere alınacak kişinin tarzı iyi analiz edilmeli, ne tür saatler tercih ettiği ve saatlerde sevdiği rengi bilmeniz gerekir. Yoksa maalesef boş boş bakıp " teşekkür ederim " demesini izleyecek ve zamanla hediyenizin çöp olduğunu seyredeceksiniz.

➤ Erkek Saat Modelleri: https://www.coulfate.com/erkek-saat

erkeğe hediye saat

 

Küçük Aksesuarlar Büyük Etki Yaratır

Kol saati dışında kıyafetlerine kombinleyebilecekleri kol düğmesi, kravat ve kemer de doğru seçenek olabilir. Klasik veya spor takım elbiseler de kol düğmesi giyilen takımı en şık hale getiren detaylardan biridir. Kişinin tarzına uygun aldığınız kol düğmesi onu katılacağı davetlerin en tarz kişisi yapabilir. Kemer seçimi konusu karşınızdakinin kıyafetlerine, tarzına uygun alacağınız deri bir kemer onun her kombininde kurtarıcısı olabilir. Şu sıra moda olan eskitme deri kemerleri tercih edebilirsiniz. Tarzına ve sevdiği renge, modaya uygun kravat seçimi de alacağınız kişinin emin olun en özel günlerine renk getireceksiniz. 

erkeğe hediye

 

Dikkat Ayakkabı Tutkunu Olabilir !

Giyimine düşkün her erkek aynı zamanda ayakkabı düşkünüdür. Ne yani sadece kadınlar mı ayakkabı delisi sanıyordunuz. Onun tarzına uygun alacağınız bir ayakkabı tarzını baştan ayağa değiştirebilir. Tuhaf karşılayabilirsiniz ama erkeklerin en hoşuna giden kalplerini okşayacağınız bir hediye de çoraptır. Kadınlar kırtasiye malzemelerini sevdikleri kadar erkeklerde renkli, çizgi film - film karakterlerinin bulunduğu desenli çorapları bir o kadar seviyorlar.

➤ Erkek Ayakkabı Modelleri: https://www.coulfate.com/erkek-ayakkabi

erkeğe hediye ayakkabı

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin