Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
12.11.2018

Erkek Modasında Kamuflajın Yeni Renkleri

Özellikle bu sezonun en gözde ve en trend deseni olan kamuflaj desen kombin fikirleri ile buradayım.

Neredeyse kamuflajın girmediği yer kalmadı. Kamuflaj tişört, pantolon, ceket derken aksesuarlarda es geçilmedi ve kamuflaj çanta cüzdan gibi gibi çeşitleri arttı. Kamuflajın yeni renklerini görmeli ve mutlaka denemelisin trendleri takip etmek gerekiyor öyle değil mi?

Yeni Renk Seçenekleri İle Canlı Kombinler

Bildiğiniz üzere kamuflajın renkleri tam da yukarıdaki görselde ki gibi fakat erkek modasında artık sıradan olmak imkansız. Son zamanların en gözdesi, askeri kamuflaj pantolon ve yepyeni renkleri sokak stilinde değerlendirmeye değer.

Kamuflaj desenleri

 

Kolayca Referans Rengini Belirleyebilirsin

Hem ceketlerde hem pantolonlarda son derece hoş görünen bu desen yeni renkleri ile kamuflaj kombin oluşturmayı da kolaylaştırıyor. Renkli kamuflaj desenli bir pantolonu rahatlıkla kombinleyebilirsiniz ve herkesten çok daha farklı bir görünüm kazanabilirsiniz. Full kamuflaj olmak yerine pantolonda değerlendirdiğiniz kamuflajın içerisinden bir rengi referans alarak kombininiz de kullanacağınız diğer kıyafetlerinizi uyum içerisinde seçebilirsiniz.

turuncu kamuflaj

 

Yoğun Kamuflaj Yerine Detaylarda Kamuflaj Kullanın

Çok uçuk renkler sevmeyen ve giysi olarak tercih etmek istemeyen erkekleri de elbette düşündüm. Yeni renklerini çantalarda, atkılarda, bandanalarda çeşitli aksesuar veya detaylarda tercih edebileceğini söylemek için buraya bu görseli bırakıyorum.

detaylarda kamuflaj

 

Sokak Modası Tarzınızı Yansıtın

Çok aykırı renkleri giymekten hoşlanmıyor olabilirsiniz yeni renklerinde kendinize ait bir modeli illa ki bulabilecek ve tarzınıza tarz katabileceksiniz. Sokak modasında dilediğiniz kıyafeti kamuflaj desen bir kıyafetiniz ile değerlendirebilirsiniz.

sokak modası kamuflaj

 

Dikkat Çekici Görünüm İçin Cesur Olun

Cesur ve renklere açıksanız eğer turuncu, mor, mavi vb. renklerdeki ceket ve gömlekleri mutlaka denemenizi öneririm. Kamuflaj kumaş ile cesur seçimleriniz, sokak modasında herkesin bir adım önüne geçmenizi sağlayacak.

farklı renkli kamuflaj

 

Sade ve Çekici Kombin Görünümü

Dilerseniz daha soft renkleri deneyebilirsiniz. Sade bir jean pantolon ve t-shirt kombininde kot ceketler ya da bomber ceketler ile kamuflaj desenlerini kullanarak hareketli bir görünüm oluşturabilirsiniz. 

sade kamuflaj

 

Farklı Modelleri Deneyin

Yağmurluk modellerinde de kamuflaj desenini mutlaka denemenizi öneririm. Özellikle renklerin canlı görünmesi modeli ve kombininizi çok daha iyi gösterecektir.

kamuflaj yamurluk

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin