Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
25.12.2018

Yılbaşı Gecesi Eğlence Mekanı Kombinleri

Eğlence Mekanlarında Kutlayacağın Yılbaşı Gecesi Kombinleri

Yeni yıl için sayılı günler kaldı ama sen planını çoktan hazırladın öyle değil mi ? Peki ya ne giyeceğini ? Tamam hiç üzülme dolabındaki parçalar ile ya da kolaylıkla bulabileceğin parçalar ile eğlence mekanlarında kutlayacağın yılbaşı gecesinde son derece şık olabilmen için kombin önerileri ile bu yazımda sana yardımcı olacağım. Önerilerim ile şık ve tarz bir çok erkek kombinleri oluşturabileceksiniz. Hadi başlayalım.

Özenli ve Güçlü Bir Duruş Şart

Öncelikle yılbaşı gecesi için, dışarı da geçireceksen özenli ve güçlü giyinmen şart bunu bilmelisin. Çok klasik giyinmek istemesem de "şık olmalıyım" diyorsan detayları olan bir gömlek ve kravat tercih edebilirsin. Üzerine yılbaşı ruhunu yansıtacak renkte olan kırmızı bir kazak alabilirsin. Omuzlarına attığında oldukça karizmatik bir görüntü yakalayacağından emin olabilirsin. 

özenli ve güçlü bir duruş

 

Kapalı Mekanlarda Alternatif Ürün Şık Bir Kazak

Gömlek giymesem olmaz mı diyorsan, malum kış aylarındayız o nedenle kazak ve blazer ceket ile bir kombin seni gecenin şıkları arasına kesinlikle dahil edecektir. Cep mendili ve pantolonun rengini aynı tercih edersen tarzın ile oldukça hoş görünüm yakalayabilirsin, benden söylemesi.

alternatif şık kazak

 

Otelde Bir Yılbaşı Gecesi

Daha klasik olman da elbette sorun yok. Hem daha klasik hem farklı olmak istiyorsan ve dolabında renkli, desenli blazer ceketlerin varsa düz ve tek renk bir gömlek yine tek renk bir kravat ile ceketinin ön plana çıkmasını sağlayabilir ve geceye bomba gibi düşebilirsin.

otelde bir yılbaşı gecesi

 

Farklı Bir Kombin Arayanlar İçin

Herkes hemen hemen gömlek ceket giyecek zaten diye düşünüyorsan gömlek ve kazak üzerine blazer ceket giymeyi deneyebilirsin. Sade bir kazak yerine örnek görselimde ki gibi desenli bir kazak deneyebilirsin. Hatta yılbaşı renkleri ve desenlerinde seçimler yaparak şirin bir algı oluşturabilirsin. Ancak ceketin mutlaka uyumlu renkte ve desenli ise desensiz tercih etmelisin. 

farklı kombin tavsiyesi

 

Yılbaşı Ruhunu Pantolonlarında Yansıt!

Üst kombinin sade iken pantolonlarında farklılık oluşturabilirsin. Bordo yada kırmızı bir pantolon üzerine düz yada abartı olmayacak ve uyumlu olacak bir gömlek giyebilir blazer ceketin ile kombinini tamamlayabilirsin. Cesur bir deneme ile pantolonuna uyacak ve farklı rengide içerisinde barındıracak bir cep mendili de kombinini kesinlikle ekleyebilirsin.

yılbaşında renkli pantolon

 

Arkadaşlar Arasında Bir Mekanda Yılbaşı Gecesi

Ceket giymek tercihin değilse eğlence mekanları için gömlek yelek yada kazak yelek kombini de deneyebilirsin. Bordo-bordo, siyah-beyaz, borda-siyah, mavi-beyaz vb. renkler birbiri ile kombinleyebileceğin türden.

yılbaşı gömlek yelek

 

Sevgili ile Bir Yılbaşı Gecesi

Son olarak kombinin iyi ama yeni yıl partisi için biraz ruhsuz mu? O halde sade bir kombinin yakasına ya da cebine iğneleyebileceğin bir süs, son derece hoş ve farklı görünmeni sağlayabilir. Benden söylemesi. 

sevgili ile yılbaşı

 

Diğer yıllara göre umuyorum bu yıl senin için her anlamda çok daha iyi olur. Şimdiden iyi eğlenceler.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin