Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
17.11.2018

Ünlü Model David Gandy ve Şıklık Defteri

Davit Gandy Kimdir ?

Yunan tanrısı lakabıyla tanınan ve klasik erkek model algısını değiştiren hipsters tarzını başka boyutlara taşıyan alanında başarılı ünlü bir modeldir. Sadece moda tasarımı değil, mimari, sanat ve araba tasarımıyla da yakından ilgilenen David Gandy tarzı hakkında bir röportajında takım elbiseyi üzerinde taşımayı ve giymeyi çok sevdiğini biliyoruz.

 

Ünlü Modelin Girişimci Yönü

E tabi sevdiği kadar vücudunun da çok rahat taşıdığını gözlerimizle şahit oluyoruz. Birçok ünlü markaya modellik yapan Gandy, ünlü bir marka ile iş birliği yaparak iç çamaşırı tasarımları yaparak imzasını atmış ve satışa sunmuş.

girişimci ünlü model

 

Farklı Tarzlar Denemekten Çekinmiyor

Hipsters tarzında giyinmeyi tercih ediyor ve kombinlerinde kaşmir kazaklar, yün parçalar, blazer ceketleri kombinlerinde kullanmayı çok seviyor.

farklı tarzlar dene

 

David Gandy'nin Tarzına Dair

Geleneksel ve aynı zaman da çağdaş bir tarzı olan ünlü model, özel gecelerde takım elbise, günlük hayatında spor giyinmeyi tercih ediyor.

david gandy tarzı

 

Basic Tarzda Bile Çekici Olmayı Başarıyor

Takım elbiseyi giymeyi sevdiği kadar en çok jean, gömlek ve tişörtlere para harcıyor. Jean pantolonları klasik ceketi ve ayakkabıları ile kombinleyip hem günlük hem de özel gecelerde çabasız şıklığı yakalıyor.

basic tarzda uyum

 

Sağlıklı ve Güçlü Görünümünün Sırrı

Fit kalmasının sebebi küçük yaşta sporla tanışan ünlü model modellik yaparken de vücuduna ayrı bir özen göstermesi gerektiğinden spora devam ederek sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmayı başarıyor. Sağlıklı ve çekici imaj sergilemesinin sebebini spora borçlu.

güçlü imaj

 

Aksesuar Kullanmaktan Kaçınmıyor

Kombinlerinde pantolon askısı ve çanta kullanmaya özen gösteriyor ve erkeklere de giyim ve kuşamın dışında şöyle bir özlü söz söylüyor.

"Gerçek bir centilmen; giydikleriyle değil karakteriyle ve diğer insanlara davranışıyla kendini gösterir."

aksesuar kullanmaktan kaçınma

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin