Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
12.02.2018

Çekici Bir Erkek Olmanın 5 Kuralı

Çekici bir erkek imajı vermen için 5 farklı çekicilik kuralını bir araya getirdim. Davranışların ve duruşun ile karşındakileri olumlu ve olumsuz etkileri nasıl etkilediğini mercek altına aldım.

Rahat Olmalısın!

Şöyle ki rahat olmak seni 1-0 öne taşır. Heyecandan kızarmak yerine abartmadan rahat olmaya çalışırsan ortam asla gerilmez. Bulunduğun ortamda rahatsız edici veya olumsuz bir durum olursa rahat bir tavır ile müdahalede bulunursan bu sayede çekici bir imaj oluşturabilirsin.

rahat olmalısın

 

Doğal Davran!

Şaka yapmak istiyorsan yap, kahkaha atmak istiyorsan at. Tabularını yık ve doğal davran. İçinden gelerek yaptığın güzel şeyler için asla özür dileme. Ama aşırıya da kaçıp komik duruma düşme ne olursa olsun erkeğin ağır başlı olması makbul.

doğal davran

 

Modunu Düşürme!

Ses tonu çok önemli! Kısık sesle konuşmak yerine anlaşılabilir bir ses tonu ile konuşman ideal çekiciliği kazanabilirsin. :) Bir toplulukta konuşmacı isen yüksek sesle konuşmak sosyal değerini yükseltir ve seni bulunduğun ortam da lider konumuna getirir. Kendini dinlettirirsen adından söz ettirirsin. Kabuğuna çekilip kendini soyutlayan erkek iticiliği başka hiçbir yerde yok aman dikkat. 

modunu düşürme

 

Sessizliği Önemseme!

Ortam da sessizlik olduysa bırak öyle kalsın bozmaya çalışma. Bu heyecanını ortaya çıkarır ve seni etkisiz insan konumuna düşürür. Bazen sessizliği dinlemek gerekir. Aşırıya da kaçmadan duruma göre hareket et.

sessizliği önemseme

 

Bir Tarzın Olsun!

Mükemmel bir tarz ile kişiliğini ortaya koy ve gerisini otur izle. Katılacağın programlar ya da görüşmelerde kıyafetinin uyumlu olmasına dikkat etmelisin. Bir tarzın olmalı üslubun ile tarzının uymasına dikkat etmelisin. Tarzı olmayan erkek asla ve asla çekici değildir bu maddeyi hafife almamanı öneririm! Bir tarzım olsun diyorsan seni Coulfate'e ücretsiz üye olmaya ve sana atanan Stil Danışmanın ile yaşam şekline uygun tarz oluşturmaya davet ediyorum.

bir tarzın olsun

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin