İrem Topçu
İrem Topçu / Stilist
12.02.2018

Ceketler, Stilin En Star Parçası

Sportif ceketler tarzı rahat ve spor olan beyler için bulunmaz nimet. Tarzınızı tamamlayacak en güzel parçalardan olan spor ceketler kombinlerin ayrılmaz bir parçasıdır. İçerisine giyilecek ortak parça ise basic bir tişörtle şık bir kombin ile rahat bir gün geçirmeye yardıcı olacaktır.

Kot Rahatlığının Vazgeçilmezi Kot Ceket

Kot ceketi en temiz, en rahat jean pantolonlarla giyebilirsin. Kot haricinde kanvas pantolonlarla o kadar iyi olacak ki aklını yitireceksin. İster gündeliğe çekersin, ister gündeliğini yükseltip kravata koşarsın, ne istersen yaparsın. Chino pantolonlar, leke tutmayan khakiler falan derken kot ceket kendi yerini bulmuş gibi oluyor. Sırf bu yüzden bir tane de siyah kot ceket isteyeceksin.

kot ceket kombinleri

 

Sportif Şıklık Sağlayan Blazer Ceket

Her sonbaharın ve ilkbaharın ve en güzel kombinlerin aranan parçası blazer ceketler. Haki, lacivert gibi renkleri kombinlemeniz daha kolay olur. Ayrıca Jean pantolonların altına giyeceğiniz blazer ceketler sizi günlük yaşamda daha şık ve tarz yapacaktır. Beyaz bir tişörtün üstünde beyaz bir gömlek de durduğu kadar güçlü ve şık, daha spor bir hava yaratabilirsiniz. Blazer ceket zamansız bir kombin parçasıdır.

blazer ceket kombinleri

 

Sokak Stilinin Starı Deri Ceket

Deri ceketinizi olabildiğince ince seçmeye çalışın ilkbahar ve sonbaharda üzerinizden çıkarmayacağınız ceketleriniz de açık renklere bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Beyaz tshirt özellikle deri ceketin altında çok havalı bir görünüm sergiler.

Deri Ceket Kombinleri

 

Modern Duruş Sergileyen Bomber Ceket

Bomber ceketleri sade görünüşüne rağmen minimalist bir görünüm için de kullanılabilir. Bir bombacı ceketiyle çok değişik görünüşler elde edilebilir ve eğer basit bir tarz istiyorsanız, sadece siyah renklerden oluşan bir hem resmi hem de günlük bir görünüm bile elde edebilirsiniz.

bomber ceket kombinleri

 

Asi Görünüm Oluşturan Motorcu Ceket

Motorcu ceketinizi yırtık bir Jean ve boğazlı bir botla kombileyerek yolların da ortamların da en tarzı olabilirsiniz. Motorcu ceketinizi beyaz Oxford T-shirt, düz paça chino ve siyah botla eşleştirerek minimalistlikten uzak bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Motorcu Ceketleri Kombinleri

Her mevsime, her tarza uygun ceketlerle yapılmış kombinler için Coulfate’ye gel. Üstelik farlı ceket silleri ile sana özel kombin tavsiyeleri almak istersen ücretsiz üye ol ve sana atanan stil danışmanın ile sana özel tarz tüyolarını almaya başla.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin