Şebnem Topçu
Şebnem Topçu / Stilist
12.02.2018

Ceket ve Pantolonların Tarz Uyumu

Mükemmel ceketlerle harika görüneceğini biliyorum şu pantolon işini de çözelim önce. Farklı ceket modelleri ve renkleri ile uyumlu renkler de değerlendirebileceğiniz pantolon renklerini sizler için yazımda yer verdim. 

 

Siyah İle Uyumlu Pantolon Renkleri

Siyah bir ceketin altına beyaz, gri ya da siyah pantolon giyerek bir ceketi üç farklı şekilde kombinleyebilir ve ceketini bu şekilde değerlendirebilirsin.

siyah ceket lacivert ayakkabı

 

Gri İle Uyumlu Pantolon Renkleri

Beyaz pantolon giymeyi reddetmeyen erkeklerdensen gri bir ceketin altına beyaz pantolon giymeyi denemelisin. Özellikle yaz mevsiminde enerjini yüksek tutmak için gri ile beyazın uyumuna kendini bırakmalı ve tadını çıkartmalısın.

gri ceket beyaz pantolon

 

Kahverengi İle Uyumlu Pantolon Renkleri

Kahverengi ceketlerinin altına giyeceğin lacivert, bordo, bej bir pantolon bütün havanı değiştirerek gittiğin yerde tüm gözleri üzerine toplayacak.

kahverengi ceket lacivert pantolon

 

Lacivert İle Uyumlu Pantolon Renkleri

Tarzını üst boyutlara taşıyacak farklı bir kombin önerim de lacivert bir ceketin altına toprak tonlarında bir pantolon tercih etmelisin. Lacivert ile toprak tonlarının uyumuna beyaz, bordo renklerinin de eşlik etmesine izin verebilirsin.

lacivert ceket bej pantolon

 

Bordo İle Uyumlu Pantolon Renkleri

Bordo blazer ceketi en uyumlu renkler arasında siyah, kahverengi ve lacivert pantolonlar ile kombinleyebilirsin. Lacivert pantolon tercih ettiğin kombinlerinde taba rengi ayakkabıları deneyebilirsiniz. Farklı ve modern çizgilerde kombinler konusunda yardıma ihtiyacın varsa Coulfate'de her tarza uygun kombinler mevcut.

bordo ceket siyah lacivert pantolon

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin