Emine Olcay
Emine Olcay / Stilist
04.10.2018

Camel Kaban ile Kombin Önerileri

Bugün her tarza uygun kombinlenebilen kış sezonunun favorisi camel kaban kombin önerileri vereceğim. Aynı zaman da Coulfate üzerinden camel kaban modelleri ile kombin oluşturmakta zorlananlar için stil danışmanları kombin fikirlerine nasıl erişebileceğinizden bahsedeceğim.

Erkeklerin Kurtarıcı Parçası Camel Kaban

Camel kaban ile erkek kombini ve tarzı o kadar kolaydır ki; Man in Black, Vintage, sokak giyimi, casual, smart casual, ve basic tarzlarında rahatlıkla kullanılabilir. Baştan aşağıya siyah giyilen bir kombinde üzerinize alacağınız camel kaşe kaban erkekleri hem sporlaştıracak hem de tarz sahibi yapacaktır. Dilerseniz gri tonda bir kazağınız ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

siyah ve camel renk uyumu

 

Takım Elbise İle Camel Kaban Uyumu

Takım elbise ile camel kaban uyumu erkekleri fazlasıyla memnun ediyor. Takım elbiseden vazgeçemiyorsanız ya da iş gereği giyinmek zorundaysanız tarzınızdan ödün vermenize gerek yok elbette. Tercih ettiğiniz bir takımın üzerine camel rengi kabanınızı giyinebilirsiniz. Hangi renk takım elbiseye camel erkek palto olur diye aklınız karışabilir ama bana inanın beyler, dolabınızdaki yazın kurtarıcılarından olan jean ve beyaz tişörtleriniz gibi kışında kurtarıcınız camel erkek kabanınız olacaktır.

takım üstü camel kaban 

 

Sokak Giyimi ve Camel Kaban

Sokak giyimi için camel kaban, jean ve beyaz tişört ile spor ve rahat bir kombine ne dersiniz? Daha çok sonbaharda tercih edebileceğiniz yırtık jeaninizin üzerine giyindiğiniz beyaz bir tişört ya da kapüşonlu sweatshirt mükemmel duracaktır. Üzerinize aldığınız camel kaban ise sokak giyimini tamamlayacaktır.

sokak giyimi ve camel kaban 

 

Camel Kaban ile Gömlek Kombini

Camel kaban ile gömlekten vazgeçemeyenler içinde kombin önerim var elbette. Klasik ya da spor bir gömlek hiç fark etmez. Düğmeli hırkalarınız ile isterseniz kombininize renk de katabilirsiniz. Dilerseniz camel kaban içerisinde blazer cekette deneyebilirsiniz. Ben gömlek seviyorum ama sweat ile kombinlemek istiyorum diyorsanız size de önerilerim var tabiki. Jeanlerinize uygun desenli bir kazak seçerek gömleğiniz ile kombinleyebilirsiniz ya da tek renk seçmiş olduğunuz kazağınızı gömleğinizin üzerine geçirebilirsiniz

gömlek üstü camel kaban

 

Camel Kaban ile Atkı Kullanımı

Renklerle ve desenlerle aranız iyiyse biraz hareket istiyorsanız kombininizi boyunluğunuz ile renklendirebilirsiniz. Desen değilde renkli atkılarda bu kaban kombininizi renklendirmeye yetecektir.

boyunluk ile camel kaban 

 

Camel Kaban ve Boğazlı Kazak

Kışın benim en çok sevdiğim kombin olan tam ve yarım balıkçı yaka kazaklar ile bütünleşen camel kaban… Hem şık hem de oldukça tarz görüneceksiniz beyler bana inanın. Bu senenin trend renklerinden olan gri ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz boğazınıza camelin tonlarında bir atkı alabilirsiniz... 

balıkçı yaka kazak camel kaban

Verdiğim kombin tüyolarının yanı sıra kombin oluşturma aşamasında desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız eğer Coulfate'e ücretsiz üye ol ve sana özel atanan stil danışmanından vücuduna uygun kaban kombin fikirlerini hemen al.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin