Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
29.06.2018

Bacak Boyu Uzun Erkeklere Hayat Kurtaran Tavsiyeler

Üst bedeniniz kısa ve bacak boyunuz uzun ise; vücut özelliğiniz ideal erkek vücudu ancak size bir kusur gibi görünüyor ise bu kanıdan sizi tavsiyelerim ile kurtaracağım. Aynı zamanda Coulfate ücretsiz olarak üye olan tüm erkekler için ücretsiz stil danışmanlığı hizmeti ile özel kombin oluşturma konusunda yardımcı oluyor. Tüm bu fırsatlardan yararlanmanız adına bloğumun devamında ücretsiz yararlanabileceğiniz üyelik linkini bırakıyorum. Linke tıklayarak kişisel stil danışmanınız ile iletişime geçerek vücut özelliğinize uygun kombin tavsiyelerinizi alabilirsiniz. 

Uzun bacaklara sahip erkekler normal şartlar da karizmatik ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Ancak kombin oluşturma aşamasını gelip bir de size sormak lazım. Değil mi ? Bu konuda sizi bilinçlendirerek tarzınıza bambaşka boyut kazandıracak tavsiyelerim var.

Proporsiyonda Dengeli Görünümü Sağlama

Tişörtlerini pantolonunun içinde kullanmaktansa serbest bırakarak üst bedeninin biraz daha uzun göstermeni tavsiye ederim. Aynı zaman da kolye seçimlerinde uzun ve büyük kolye uçlarını tercih edip, takarak üst bedenin bacak boyu ile vücudunun genel oranını dengelemiş olacaksın.

bluzları serbest bırakın

 

Proporsiyona Uygun Ceket Boyları

Üst bedenini daima uzun göstermeye çalışmakta doğru değildir. Vücudun genel görünümünün ideal bir görünüm olmasını sağlamak doğru olacaktır. Palto, kaban seçimlerini diz hizasına kadar tercih etmeye özen göstermelisin. Hırka mont veya ceketlerini de aynı boyda kullanabilirsin.

diz hisasına kadar palto

 

Üst Bedende Çizgi İllüzyonu

Dikey çizgili pantolon giyinmekten kaçınmalı, üst bedeninde çizgili seçme özgürlüğünü kullanmalısın. Arkadaş her şeyde de bu çizgi olayı var deme. Çizgiler, ufak tefek tüyolar sayesinde bir çok kombinde mükemmel souçlar alabiliyoruz.

dikey çizgili pantolondan kaçın

 

Doğru Pantolon Modeli

Düşük bel pantolon giyinmeyi seviyorsan, vücudun için de giymekte hiç bir sakınca yok. Şanslısın çünkü, düşük bel pantolonları taşıyabilecek en uygun vücut tipine sahipsin.

düşük bel pantolon

 

Pantolon İle Yapılabilecek İllüzyonlar

Kalın kemer kullanmak yerine ince kemer tercih etmeli, ayakkabı ve pantolonunu da farklı renk değerlendirmelisin. Ayakkabı ile pantolon arasındaki renk farkı bacak boyunu kesecek ve görsel açıdan bacak boyunun uzunluğunu gizleyecektir. İstersen ayakkabı ve pantolon aynı renk olup çorap tercihini farklı renkte seçebilirsin. Pantolon paçalarını da kıvırarak bacaklarının uzunluğunu üst bedeninle dengeleyebilirsin.

ince kemer seçilmeli

 

Ayakkabı Taban Seçimi

Kalın tabanlı ayakkabı giyinmekten kaçınmalısın. Zaten bacak boyundan şikayetçisin bir de kalın taban giyerek boyunu daha da uzatmana sebep olacağı için bu davranıştan kaçınmalısın.

ince taban ayakkabı

 

Verdiğim tüyolar sayesinde gözüne batan kusurlarından kurtulacaksın. Tavsiyelerimi dikkate alarak oluşturduğun kombinleri dilersen benimle paylaşabilirsin. Tavsiyelerimizden daha kapsamlı ve özel olarak yararlanmak istiyorsan eğer Coulfate' e üye ol ve daha sonra sana atanan stil danışmanın ile online olarak iletişime geç. Üstelik tüm bu fırsatlardan ücretsiz olarak yararlan.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
https://blog.coulfate.com/content/images/thumbs/default-avatar-200.jpg
Muhammed Akyol
Yorum Tırnak
Herşey için çok teşekkür ederim hemen uygulamaya başlayacam
Yorum Tırnak
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin