Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
17.02.2020

Şık ve Sevimli Anne Kız Kombinleri

 

Kızınız ile aranızda olan bağı kendinize has simgelemek, görünümünüz de bütünlük oluşturmak isterseniz eğer sizde kızınız ile kendi kombinlerinizde kıyafet ve aksesuar uyumunu oluşturarak paylaşabilirsiniz. İçinizdeki çocuğu kızınızın kıyafetleri ile uyum oluşturarak ortaya çıkartın. Piyasa da birçok anne ve kızları için üretilen elbise, bluz – etek, bluz – pantolon modelleri bulunuyor. Herkesten farklı bir görünüm oluşturmak için de sihirli stil dokunuşlarınızı kızınız ile kombinlerinize uygulayabilirsiniz. Sizin için bugün özel günlerde anne kız abiye kombin, gününün çoğunu evde geçirenler ve rahatlıktan ödün vermeyen anne kız pijama kombin, gündelik anne kiz tesettur kombin ve hatta baba kız uyumlarını da işin içerisine katarak anne baba kız kombin olarak üçlü ultra uyumlu şık kombin önerileri yazımın devamında..

 

Anne Kız Kombin Kıyafetleri

Kombin oluştururken uyumu yakalayabileceğiniz anne kız kombin kıyafetleri geniş birçok kıyafet ve aksesuar yelpazesine sahip. Özel günlerde birebir tercih edebileceğiniz anne kız kıyafet uyumları arasında anne abiyesi ile kız elbisesi uyumu, anne kız kombin elbiseler uyumu gibi farklı görünümleri kombinlerinizde deneyebilirsiniz. Doğum günlerinde anne elbisesi ile kız eteği uyumu, anne kız kombin elbise renk uyumlarından yararlanabilirsiniz.

Gündelik giyim de anne pantolonu ile kız pantolonu uyumu, anne kız elbise kombin, anne kız pijama kombin hatta anne kız bebek kombin gibi minik etekleri ile kendi elbise veya takımlarınız ile değerlendirebilirsiniz. Kombinleriniz de yer verdiğiniz fular veya eşarp modellerinden kızınıza özel kıyafet diktirebilir, farklı bir uyuma öncülük edebilirsiniz. Tütü etek denilen kabarık etekleri kızınız için özel diktirebilir şık kombinlerinize uygun kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Sportif görünümde birebir sweatshirt ve tayt uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz.

 

Anne Kız Kombin Kıyafetleri

 

Anne Kız Abiye Kombinleri

Özel günlerde tarzınıza uygun anne kız abiye kombin seçimlerinizi yaparken kendinize abiye bir elbise, kızınızda rahat edebileceği modelde aynı renk bir mini boy şık bir elbise tercih edebilirsiniz. İlla aynı desen ve model de kombin tercih edeceksiniz diye bir şey tabii ki de yok. Sevimli bir uyumu desen ve model farkıyla da yakalayabilirsiniz. Renk benzerliğini aynı tutarak model özellikleri farklı hatta elbise boylarını da farklı tercih ederek renk benzerliği açısından uyumlu bir elbise tercihi yapabilirsiniz. Kendinize uzun ve kalem etek abiye tercih ederken kızınız için yaşına uygun olarak kloş etekli bir elbise tercih edebilirsiniz. Düğün gibi farklı özel davetler de veya anne kız kombin doğum günü gibi özel günlerde bedeninize uygun kendinize ve kızınıza kumaş desen ve modeli aynı tercih ederek özel dikim elbiselerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde de tatlı bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

Anne Kız Abiye Kombin Önerileri

 

Anne Kız Tesettur Kombinleri

Anne kız tesettur kombinleri oluştururken kombin uyumunuzu renkler ile oluşturabilirsiniz. Gündelik tesettür anne kız kombin yaparken ilk olarak kendi kombininizin renk uyumunu oluşturup daha sonra kızınızın kombin renk uyumuna geçebilirsiniz. Zıt kıyafetler de renk uyumları oluşturabilirsiniz. Örneğin sizin bluzunuzun rengi kızınızın etek rengi olarak değerlendirebilirsiniz. Aynı şekilde başörtü renginiz kızınızın elbise renginde değerlendirerek uyumlu renkleri kendi kombininizde yer verebilirsiniz. Çanta renklerinizi ve ayakkabı renklerinizi de birbiri ile uyumlu renk kombinasyonları oluşturabilirsiniz.

Anne kız ayakkabı kombin görünümü de en tatlı kombin görünümlerindendir. Anne kız kombin tesettür giyim de etek, pantolon veya ikili tunik-pantolon takımlarınızın rengini kızınızın elbise rengini aynı tercih edebilirsiniz. Özel günlerde özel dikimden faydalanarak birebir görünümde “annesinin kızı” imajını yakalayabilirsiniz.

 

Anne Kız Tesettür Kombinleri

 

Anne Baba Kız Kombinleri

Anne baba kız kombin görünümünü tabi ki de unutmadım. Bu sefer babayı da işin içerisine katıp aile olarak tatlı bir görünüm ile hem gündelik hem de özel günlerde şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bu kez bazen özel dikim yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Piyasa de anne kız kombinleri bulmak zorken anne baba kız kombinleri bulmak neredeyse imkanız diyebilirim. Özel dikimleri düğün, doğum günü ve davetler de şık bir kombin görünümü oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Kendi elbise renginiz ile kızınızın elbise rengini aynı tercih edip baba kombininde uyumlu renk kombinasyonunda bir takım ve anne kız elbise renklerinden bir kravat ve mendil yaptırarak küçük detaylar da abartıya kaçmayan tatlı bir aile kombini oluşturabilirsiniz.

Gündelik giyimde ise desenlere yer verebilir, kareli çizgili aynı renk tişört, pantolon veya şort tercih edebilir. Hatta kaban renk ve modellerinizi aynı tutarak şıklık içerisinde uyumu yakalayabilirsiniz. Sportif bir görünüm için üçünüzde aynı model sweatshirt tercih edebilirsiniz. Anne ve kız olarak sweatshirtlerinizin altına aynı renk taytı paylaşırken, baba için eşofman altı düşünebilirsiniz. Kombininiz de aynı ayakkabı modelini tercih ederek üç kombini de bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Ev içerisinde de rahatlıktan ve uyumdan vazgeçemiyorsanız eğer, pijama kombinlerinizi aynı kıyafet modellerinden tercih ederek aşırı sevimli üçlü takımı oluşturabilirsiniz.

 

Anne Baba Kız Kombin

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin