Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
22.02.2020

Aile Kombinleri İle Aile Boyu Şıklığı Yakalayın!

Bugün sizlere aile kombinlerinden bahsedeceğim. Aile boyu şık bir görünüm yakalamak isteyenlerin tercih edebileceği aile kombinleri modern çağın en uyumlu kombin görünümlerindendir. Gündelik tarzdan, özel gün kombinlerine kadar her ortamda uyumlu görünümü yakalamak isteyen aile bireylerin tercihleri arasında. Pekala uyumlu görünümü hangi kıyafetler ile nasıl yakalayabilirsiniz? Anne ve kız kombinlerini genelde tercih edilen uyumlu görünümlerdendir. Anne - kız kombinlerinin yanısıra anne - baba - oğul kombinleri, baba - oğul kombinleri, baba - kız kombinleri ve son olarak anne - oğul - kız kombinleri ile modern uyumlu bir aile profili oluşturmanız da yardımcı fikirler yazımın devamında.

 

Anne Baba Oğul Kombinleri

Gündelik giyim de anne baba oğul kombinleri oluştururken her bir bireyin dolabında temel kombin kıyafeti olan tişörtleri ile başlıca uyumlu kombinler oluşturulabilir. Aynı model veya renkte tercih edebileceğiniz tişörtler ile uyumlu jean pantolonlar ile çabasız şıklıkta rahat kombinler elde edebilirsiniz. Sweatshirtler anne baba ve oğul gündelik kombinlerinin kurtarıcı kıyafetlerindendir. Anne baba ve oğul olarak aynı model ve renkte sweatshirtlerden edinerek uyumlu aile kombinleri oluşturabilirsiniz.

Özel günler de anne baba ve oğul kombini için baba ve oğul aynı renkler de takımlar tercih edebilirken anne ise baba ve oğulun kıyafet renklerini referans alarak bir elbise tercih edebilir. Farklı ve modern bir imaj sergilemek isterseniz eğer anne, baba ve oğulun takımlarında kullanacağı kravat ve papyon renklerini referans alarak elbise renk tercihini bu yönde yapabilir. Uyumlu giyinmek, aynı tişört ve pantolonu paylaşmak değildir. Renkleri ve model özelliği bir biri ile uyumlu kıyafet modelleri tercih ederekte uyumlu bir aile kombini elde edilebilir.

 

Anne Baba Oğul Kombinleri

 

Anne Kız Baba Kombinleri

Gündelik giyimde anne kız baba kombinleri oluştururken anne ve kız bluz tercihi yaparken baba da anne ve kıza uyumlu olarak aynı renkte bir basic tişört tercih edebilir. Bu kombinde anne ve kız midi veya mini boylar da etek tercih ederken baba kombininde anne ve kızın eteğinin renginde şort tercih edebilir. Gündelik bir başka kombinde aynı model ve renkte sweatshirtlerden edinerek anne ve kız tayt tercih ederken baba tayt renkleri ile uyumlu jean pantolon tercih edebilir sportif bir alile kombini oluşturabilirler.

Özel günlerde anne kız ve baba kombini oluştururken, özel dikimden yararlanıp anne ve kız elbise tercih ederken baba ise elbise ile aynı renk ve desen de bir gömlek diktirilebilir. Farklı ve uyumlu bir kombin olarakta anne ve kız etek ve bluz tercih ederken, baba gömlek pantolon tercih ederek uyumlu bir aile kombini oluşturabilirler. Anne kız eteği ile baba gömlek desenleri aynı desen tercih edebilir. Aynı kombin de anne ve kızın bluz rengi referans alınarak, baba pantolon renklerini bu yönde tercih edilerek şirin bir uyum yakalayabilir.

 

Anne Kız Baba Kombinleri

 

Baba Oğul Kombinleri

Gündelik giyim de baba oğul kombinleri oluştururken aynı tişört modellerini oğlunuz ile paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde sportif bir görünüm içerisinde sweatshirt ve eşofman altı tercihlerinizi de aynı tercih ederek junior baba imajı oluşturabilirsiniz.

Özel günler de siz takımınızda kravat tercih ederken oğlunuzun takım elbisesinde aynı renkte bir papyon tercih etmesini sağlayabilirsiniz. Siz blazer ceket tercih ederken sizin blazer ceketinizin renginde bir yelek tercih etmesini sağlayabilirsiniz. Uyumu farklı kıyafetlerde aynı renkleri değerlendirerekte yakalayabilirsiniz.

 

Baba Oğul Kombinlerini Görmek için Tıklayınız!

  https://www.coulfate.com/baba-ogul-kombinleri

Baba Oğul Kombinleri

 

Baba Kız Kombinleri

Baba kız kombinleri farklı kıyafetler tercihlerinde bulunacağınız için kombinleme süreci biraz zor olabilir. Ancak doğru tercihler yaparak kombinlendiğinde ortaya tatlı ve samimi kombinler çıkacağı bir gerçek. Gündelik kombinler de unisex kıyafetlerden yararlanarak baba kız kombinleri oluşturabilirsiniz. Bunun için tişört ve sweatshirt modellerinden yararlanabilirsiniz. Farklılık olarak kombinlerde siz pantolon ya da şort tercih edebilirken kızınız için tayt veya spor etek modellerinden tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Özel günlerde gömleğiniz ile aynı desen veya renkte kızınız için bir elbise tercih edebilirsiniz. Bunun için özel dikime başvurabilirsiniz. Gerçekten çok tatlı bir baba kız kombini elde etmiş olacaksınız.

 

Baba Kız Kombinleri

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin