Büşra Dikici
Büşra Dikici / Stilist
12.02.2018

Acil Durum Kombinleri

Alışveriş deyince paniğe kapılanlardan mısın? Bundan sonra paniğe kapılmana gerek yok. Seni uzun süre idare edecek birkaç öneride bulunacağım. Çoğu erkek için alışverişe çıkmak eziyet gibi geliyor. Bunun için sana bir kombinde birkaç değişiklik yaparak uzun süre idare etmene yardımcı olabilirim. Bloğuma baktığından anlıyorum ki acelen var. Hemen anlatıyorum.

İhtiyacın Olan Farklı Ceket Modelleri

Kot ceketler ile sportif şıklık, deri ceketler ile asi sokak stili görünümü, Blazer ceket kombinleri ile de ön planda olacak bir tarzını rahatlıkla sergileyebilirsin. Kumaş bir pantolonun üzerine farklı ceketler giyip ve hergün gömleğini değiştirerek farklı kombinler elde edebilir formal kombinler oluşturabilirsin. Kot pantolonlar ile de acil durumlar da hem de günlük davetlerini kurtarabilirsin.

Farklı tonda ve desende ceketler

 

3 Farklı Gömlek Birçok Kombin Seçeneği

Dolabında 3 çeşit gömlek bulundurmalısın. Bunlardan olmazsa olmazı klasik beyaz bir gömlek. Bir diğeri içinde rahat hissedebileceğin kadar bol hakim yaka beyaz bir gömlek ve küba yaka yazlık kısa kollu bir gömlek. Bu üçlü senin acil durum davetlerin de kurtarıcıların olacaktır emin ol. Blazer, kot veya deri ceketlerin ile rahatlıkla birden fazla oluşturacağın kombinlerin kilit kıyafetlerinden olacaktır.

beyaz gömlek kombinleri

 

Sneakerlar İle Sportif Şıklık

Aynı ayakkabıyı hem kumaş pantolonla hem de jean ile giyebilirsin. Bağcıklı spor ayakkabıları, sportif bir görünüm sergileyeceğin çok amaçlı bir ayakkabı seçeneklerinden olacaktır. Hem kumaş pantolonunun altına hem de jean ile giyebilirsin.

aynı ayakkabı ile farklı kombinler

 

Tamamalayıcı Parçalarınla Ön Planda Ol

Tek bir gömlek ve jean ile de kombinini tamamlayabilirsin. Dolabında bulundurduğun rahat hakim yaka ve klasik yaka gömleklerini jean ile rahat bir şekilde kombinleyebilirsin. Gündelik kombinlerin star parçalarından olan tişörtleri, blazer ceketler ile sportif şıklıkta tamamlayıcı bir parça olarak değerlendirebilirsin.

Kot ve Gömlek Kombin

 

Stiline Aksesuarlar İle Yön Ver

Aksesuarlarla aynı kombini renklendirebilirsin. Her erkeğin dolabında acil durumlar için bir kombin olması lazım ki... Ne olur ne olmaz. Boncuklu bileklikler erkeklerin saatinin yanında en çok yakışışan aksesuarlarındandır. Acil durumlarda da seni kurtaracak olan aksesuarın işte o boncuk bilekliler. Kombinlerine uygun olarak çanta ve fular gibi alternatif aksesuarları da değerlendirerek stiline faklı dokunuşlar ekleyebilirsin.

aksesuar seçimi

Tarzına uygun kombin oluşturmakta gerçekten zorlandığını düşünüyorsan hiç endişe etme çünkü Coulfate yanında. Coulftae'e ücretsiz üye ol ve stil danışmanın ile tarzına tarz kat vücuduna uygun kombin fikirlerini anında al.

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin