Gamze Fidekök
Gamze Fidekök / Stilist
09.11.2018

70'lerin İlhamı Kahverengi Tonları

Deri ceket seçimlerinde erkeklerinde kadınlarında en çok tercihi tabiki hepimizinde gayet iyi bildiği gibi siyah renk oluyor. Fakat, fakat diyorum çünkü bomba gibi geliyor kahverengi ve kahverengi tonları!

 

Sezonu Selamlayan Kahverengi Deri Ceketler

Özellikle geçmişte fazlasıyla ön planda olan kahverengi deri ceketler bu sezonda sıkça görebileceğin modeller arasında. Süslemesi fazla olmayan fermuar detaylarıyla abartılmamış bir modeli sende deneyebilir ve kahverengiye dolabında yer verebilirsin. Kahverengi kombin yaparken inan çok yorulmayacaksın.

Kahverengi Deri

 

Fitilli Kadife Ceketler 70'lerden Bu Zamana Akıyor

70'lerden ilhamla kahverenginin geldiğini başlığımda da belirttim, fakat söylemeden geçmeyelim fitilli kadifede son derece ön planda. Fitilli kumaş denince akla kış gelir ve kış aylarında da içinize giyeceğin balıkçı yaka kazaklar ile mükemmel bir kahverengi uyumlu kombin oluşturabilirsin.

Kahverengi Kadife Ceket

 

Kahverengi Kaban Kombinleri Moda Oldu Bile

Kahverengi kaban kombinleri ve kahverengi atkı bu yıl sıkça karşına çıkabilecek mükemmel kombinler arasında. Kahverengi kaban kombinleri erkek ve kadınlar tarafından bu sezon çok tercih edilecek gibi görünüyor. Abartılı olmayacak desenlerde hemen hemen her kombininde kullanabileceğin kahverengi kaşe kaban satın almanı şiddetle öneriyorum. ;)

İlla uzun ve klasik modeller mi olacak diye düşünmene sebep olmak istemem. Vücut tipine göre kısa modelleri kırık beyaz bir sweatshirtler ile kombinleyerek son derece hoş görünebilirsin.  

Kahverengi Kaban

 

Klasik Giyimde Kahverenginin Rolü

Peki klasik giyinen erkekler kahverengiyi kombinlerinde nasıl mı kullanacak? Yoğun kahverengi bir kombini her yerde görüyoruz, kahverengi kaban veya kahverengi mont yada soft renklerin seçimiyle oluşan kombinler vs. vs. ya yoğun kahve yerine renkler arasında kullanılan kahverengiye ne dersiniz. Baskın kahverengi sevmeyenler, elbette en mükemmel parça olan yani kravatlarını ve evrak çantalarını kahverengi tercih edebilir.

Kahverengi Kravat

 

Aksesuarlarda Kahverengi Tercihi

Kahverengi her ne kadar olgun kişilerin rengi gibi görünsede aslında gençlerin aksesuar seçimlerinde kombinlere çok yakışmaktadır. Kahverengi gözlük, bileklik derken dikkatinizi şimdi çantaya çekmek istiyorum. Okula giden ya da laptop çantası yerine sırt çantası tercih eden erkekler ise kahverengi süet bir sırt çantası ile modaya uyum sağlayabilirler, benden söylemesi.

Kahverengi Aksesuar

 

 

ÜYELERİN BU BLOG HAKKINDAKİ YORUMLARI Yorum Başlık
Sepet Icon
SEPETİM
Sepet Kapat

Sepetiniz Boş !

Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Sepetinize birşeyler ekleyin